Речі, які потрібно терміново викинути зі спальні, — вони повільно зводять вас із розуму

Повноцінний сон – запорука міцного здоров'я.

Коли люди ставлять собі питання, що відіграє найважливішу роль у збереженні здоров'я, багато хто насамперед звертає увагу на правильне харчування. Це абсолютно справедливо, проте також не можна забувати про те, наскільки цінним для організму є повноцінний, глибокий сон. Виявляється, деякі предмети можуть зіпсувати блаженство відходу в Морфеєві обійми. Експерти розповіли, які речі потрібно терміново викинути зі спальні, інформує Ukr.Media.

Старий матрац

Багато людей навіть не замислюються над тим, як важливо регулярно замінювати матрац. Людина звикає до цього атрибута спальні, як до рідного. Проте всі речі мають властивість старіти та втрачати якість. Матрац потрібно міняти не рідше, ніж раз на 8-10 років. Річ у тім, що в матраці накопичується летючий пил, який залишається від життєдіяльності постільних та пилових кліщів. Не варто вважати, що їх немає у вашому ліжку, такі неприємні сусіди зустрічаються практично повсюдно, вивести їх дуже складно. Так що через 10 років у матраці точно накопичиться забагато забруднень, і його потрібно буде позбутися. Крім того, з часом пружини стають непридатними, спати на такому ліжку вже небезпечно для здоров'я.

Тренажери та спортивна атрибутика

Спальня — це місце, де ви повинні розслаблятися та відновлювати життєві сили. У квартирі важливо правильно розподіляти зони. Не можна влаштовувати міні-спортивний зал біля ліжка. По-перше, килимки для спорту та інша атрибутика є розсадниками бактерій. Крім того, якщо ви закинете заняття на якийсь час, ці предмети будуть зводити вас з розуму, постійно трапляючись на очі та нагадуючи про пропущені тренування.

Телефони та ноутбуки

У загальному доступі є безліч інформації про те, наскільки згубно постійно проводити час у телефоні. Зрозуміло, у світі дуже складно відмовитися від частого використання різних гаджетів. Але постарайтеся хоча б позбавити цих предметів власну спальню. Не забувайте, що там ви повинні відпочивати, а не тріпати собі нерви, читаючи стрічку новин або заздривши розкішному життю блогерів.

Робочі інструменти

На жаль, ми часто кидаємо речі там, де довелося. Однак це неправильний підхід. Наприклад, у спальні не можна залишати речі, пов'язані з вашою трудовою діяльністю. Річ у тім, що в іншому разі в момент, коли настав час розслабитися, ви знову концентруватиметеся на роботі. Очевидно, що в таких умовах і мови немає про те, щоби якісно відпочити.

Брудний одяг

Запам'ятайте, спальня — свята святих. У цьому приміщенні все має блищати чистотою, бути затишним та розслаблюючим. Ставити в спальні кошик під брудний одяг або розвішувати предмети гардероба по спинках стільців — дуже погана ідея. Спальня має викликати у вас почуття спокою та гармонії. Набагато приємніше відходити до сну у чистому, красиво обставленому приміщенні, ніж у захаращеному старими предметами та брудними речами закутку будинку.

Джерело