Рахунок навпіл і практика мови — чотири особливості побачення з іноземцем

Не все так страшно та складно, як здається.

На нашій планеті проживають близько восьми мільярдів людей, тож шанс зустріти свою пару має кожен! Але що робити, якщо ваша потенційна друга половина народилася в іншій країні і говорить незнайомою вам мовою? Якщо напередодні Дня всіх закоханих ви готуєтеся запросити або піти на побачення з представником іншої країни, ми підготували для вас невеликий гайд, як поводитися і не злякати заморського принца, інформує Ukr.Media.

Мова та ще раз мова

Насамперед варто вирішити питання зі спілкуванням. Так, мова кохання зрозуміла всім, але для того, щоб під час вечері чи прогулянки не доводилося вдаватися до мови жестів і важких поглядів, все ж таки доведеться порозумітися. Швидше за все, для вас із вашим візаві такою мовою стане англійська. Повторіть перед побаченням загальні фрази привітання та ввічливого спілкування (прохання, речення, привітання, ввічливі слова, основні конструкції). Якщо ви йдете до ресторану чи кафе, то, можливо, є сенс заздалегідь ознайомитися з меню на сайті закладу, уточнити, як вимовляються чи перекладаються незнайомі слова в назвах, чи складі страв, щоб не виникало незручних ситуацій під час побачення. «Не всі знають, що в слові „salmon" буква „l" не вимовляється, а „aubergine" та „eggplant" позначають той самий баклажан.

Правильно поводимося за столом

Столовий етикет інтернаціональний, але не варто забувати про різницю менталітетів. Якщо раптом ваш супутник запропонує вам „go Dutch", знайте, що це не пропозиція вирушити в спільну подорож або перейти на спілкування голландською мовою. Цей вислів використовують, коли пропонують поділити оплату рахунку. Багато хто вважає, що вже мова жестів точно зрозуміла всім. Однак і тут слід бути уважними та обережними. Часто одні й ті самі жести в культурах різних країн трактуються кардинально по-різному. Наприклад, у нас кивок головою означає згоду, але інші національності можуть прочитати тут відмову чи сумнів.

Не перебільшуйте значущість побачення з іноземцем

Не треба соромитися, — співається в одній популярній пісні. Так, може бути нелегко порозумітися навіть із співвітчизником, а вже тим більше з тим, хто говорить нерідною для вас мовою. Важливо зберігати позитивний настрій, попри всі труднощі та конфузи, які можуть з вами статися на такому побаченні.

Виявіть щирий інтерес

Як мінімум, ви набудете нового досвіду, а, можливо, ви разом сміятиметеся, розповідаючи про ваше перше побачення своїм онукам. Побачення з іноземцем — це пригода! Ви отримуєте шанс не тільки впізнати людину, а й культуру та мову іншої країни. Не варто відмовлятися від шансу зустріти свою людину лише тому, що ви побоюєтеся труднощів перекладу.

Джерело