Рада звільнила міністра у справах ветеранів

Рада звільнила міністра у справах ветеранів

Фото: Мінветеранів / Facebook Юлія Лапутіна покинула посаду міністра

Профільний комітет з питань соціальної політики зазначив незадовільну роботу міністерства, зазначив Ярослав Железяк.

Верховна Рада звільнила з посади міністра у справах ветеранів Юлію Лапутіну. Про це повідомив нардеп Ярослав Железняк в Telegram у середу, 7 лютого.

За відставку Лапутіної проголосували 302 народних депутати.

“Більш того, профільний Комітет з питань соціальної політики зазначив незадовільну роботу міністерства. Всі виступаючі, як і від влади так і опозиції, розносили у виступах міністра”, – написав Железяк.

Нагадаємо, 5 лютого до Верховної Ради надійшла заява від Юлії Лапутіної про відставку з посади міністра у справах ветеранів України. Про це повідомив спікер Руслан Стефанчук.

У свою чергу президент Володимир Зеленський прокоментував відставку Лапутіної. За його словами – це “питання виключно менеджменту” та додав, що “кроки перезавантаження” будуть продовжуватися не тільки в цьому напрямі.

Як відомо, з 1992 року Юлія Лапутіна розпочала службу в Службі безпеки України. Була оперуповноваженою підрозділом контррозвідки. Пізніше служила старшим офіцером у Центрі спеціальних операцій А СБУ. 25 березня 2020 року отримала звання генерал-майора і стала другою жінкою-генералом в історії України. У грудні 2020 року її призначили міністром у справах ветеранів.

Джерело