Путін не хоче жодного миру з Україною – Зеленський

Путін не хоче жодного миру з Україною - Зеленський

Фото: Скріншот Володимир Зеленський виключив відмову від Криму і Донбасу

Російська окупація може бути “повзучою”, коли в уже захопленому Києві буде сидіти проросійський уряд, навіть коли самого Путіна вже не буде, зазначив президент України.

Президент країни-агресора Росії Володимир Путін прагне окупувати всю територію України і ніколи не хотів миру. Про це сказав президент України Володимир Зеленський в інтерв’ю телеканалу Channel 4 News, оприлюдненому у неділю 21 січня.

“Він (Путін – ред.) ніколи не захоче, щоб це сталося. Ніколи. Він не хоче жодного миру з Україною”, – сказав Зеленський у відповідь на питання, чи можливе мирне співіснування мі Україною та Росією, поки при владі президент РФ Володимир Путін.

На його думку, Путін не залишає намірів окупувати всю Україну. При цьому окупація може бути “повзучою”, коли в уже захопленому Києві буде сидіти проросійський уряд, навіть коли вже Путіна не буде.

За словами Зеленського, він не може уявити підписання мирної угоди, за якою тимчасово окупована територія Донбасу і Криму відійде до Росії.

“Якщо ми хочемо зупинити його (Путіна – ред.), якщо світ не хоче, щоб це повторилося, щоб не було цієї агресії через кілька років, то краще впоратися з нею тепер… Якщо ми дійсно хочемо мати мир у Європі – не лише в Україні, а і в Україні, і у Європі, нам усім дійсно треба зрозуміти, що Україна справді є незалежною”, – сказав президент.

Раніше Володимир Путін відзначився цинічною заявою, що у 2014 році війну в Україні начебто почали США, а не Росія, яка анексувала український Крим і почала гібридну війну на Донбасі.

Українці ніколи не пробачать Путіну – Зеленський

Джерело