Психологи відповіли, чому чоловіки тікають після знайомства

Як жінки самі відлякують партнерів.

Жіноча самотність традиційно сприймається у суспільстві мало не як дефект. Це, звичайно, не так. Однак багато представниць прекрасної статі самі роблять все, щоб цікавий їм чоловік зник з радарів, і самі не підозрюють, у чому їхня помилка. Разом із психологами Поліною ми розібрали основні моменти, які заважають жінці розпочати та продовжити спілкування з чоловіком, інформує Ukr.Media.

Скарги на життя

Ніхто не любить бути безкоштовною «жилеткою», тим більше для малознайомої людини. Чоловіки, заводячи знайомство з жінкою, прагнуть спокою і приємного проведення часу. Нічого дивного, що виливання негативу на нового знайомого при першій зустрічі його відлякає. Зверніть увагу — що у вас відбувається в житті, чи ви щасливі в цілому?. Те, що ви транслюєте назовні, те й приваблюєте до себе, це дуже важливий момент.

Розповіді про минулі стосунки

Чого точно не варто робити спочатку, і особливо на перших зустрічах, щоб не відлякати чоловіка — не розповідайте про своїх колишніх. Не розповідайте про колишні стосунки та невдачі у цьому союзі. Наше завдання на першому етапі — дізнатися про людину, зрозуміти, чи є у нас точки дотику і чи є шанс на побудову спільного майбутнього. Подібні розмови (про минулі відносини) не сприяють налагодженню контакту з чоловіком.

Нав'язливість

Чоловіки просто терпіти не можуть жінок, які «прилипають». Розпізнати їх легко — вони «вестимуть» стосунки і завжди виступатимуть ініціатором спілкування. Психологи впевнені, що треба вміти вичікувати. Дайте чоловікові проявитись. Це не означає, що ви не можете нагадати йому про себе, але обмежтеся вдячністю за проведений час, далі вже його черга заявляти про себе. Крім того, не варто ігнорувати межі людини, які вона не дозволяє переходити малознайомим людям: Ви поставили питання і чоловік не поспішає відповідати, або ж його графік не дозволяє завжди бути на зв'язку, не треба йому нав'язуватися.

Джерело