Психологи розповіли про способи як будь-якій людині стати везунчиком без магічних ритуалів

Якості які варто прокачати в собі, щоб приманити удачу і везіння.

Чи можна якось притягнути удачу і стати краще за всіх без магічних ритуалів? Виявилося, що так. Зовсім недавно психологи знайшли шість способів, як будь-якій людині стати везунчиком, інформує Ukr.Media.

Хоча б раз кожен з нас дивився на когось із заздрістю і в серцях думав: "та йому просто щастить по життю!". А ви ніколи не замислювалися, чому одні такі везучі, а до других удача постійно повертається спиною? Можливо, щасливі живуть за іншими принципами. Психологи вирішили досконально розглянути поведінку щасливчиків і з'ясували, що всіх їх об'єднує.

У всьому бачити позитив і можливості

Коли ви станете позитивніше і почнете шукати у всьому приводи для радості і прокачування навичок, удача точно виявиться на вашому боці.

Що об'єднує всіх людей, яких ми називаємо везунчиками? Виявляється, за спостереженнями психологів, щасливчики майже у всьому бачать не перешкоди на шляху до мети, а можливість проявити себе ще більше. Якщо ви станете позитивніше і почнете шукати у всьому приводи для радості і прокачування навичок, удача незабаром виявиться на вашому боці.

Вчитися на помилках, а не лаяти себе за провали

Програвати не любить ніхто, але навіть у чемпіонів бувають поразки. Саме провали сприяють особистісному зростанню. Важливо лише навчитися правильно реагувати на помилки, які ви робите. Не картати себе, не лаяти і у жодному разі не зводити всі попередні досягнення до нуля. Тим, хто хоче стати везучим, психологи радять розбирати помилки і брати за основу навчання. Тому що всі ми вчимося саме на проколах.

Вміти вчасно ризикувати

Часто буває так, що доля і життя самі підкидають нам вдалі варіанти: ділові угоди, нових людей, шанси для особистісного та кар'єрного зростання. Однак у багатьох випадках, коли треба прийняти доленосне рішення, нас сковує страх, тому можливості так і залишаються просто можливостями. Психологи радять не боятися і йти на ризики, пробувати себе. Ви ніколи не дізнаєтеся, що вам по плечу, якщо постійно будете відмовлятися від пропозицій. Пам'ятайте, що удача любить ризик, так що часом все-таки варто довіритися інтуїції і зробити крок вперед.

Вірити в везіння та удачу

Якщо, налаштовуючись на якусь справу, ви щиро повірите, що вам пощастить, так обов'язково і трапиться.

Неодноразово вже з точки зору психології було доведено, що самопрограмування і самонавіювання — речі робочі. Так що сміливо можемо заявити, що позитивне мислення притягує удачу. Якщо, налаштовуючись на якусь справу, ви щиро повірите, що вам пощастить, так обов'язково і трапиться. Як просто запросити удачу в життя? Щоранку прокидатися з вірою в себе, свої сили і везіння.

Або слідувати чітко наміченої мети, або не йти нікуди взагалі

Ще одне ясне правило, яке присутнє в житті людей, яким "постійно щастить", — цілеспрямованість. Неможливо досягти успіху, якщо ви не визначили цілі. Удача обов'язково буде супроводжувати тих, хто знає, куди йде. Не варто плисти за течією, краще продумати мрії і плани. Слідуючи до їх виконання поступово, незабаром ви помітите, що обставини склалися найкращим чином.

Бути цікавим і життєрадісним

Подивіться, як до цього світу ставляться діти, і беріть з них приклад. Особливо зверніть увагу на здатність бути цікавими і допитливими. Чим ширше кругозір, тим більше моментів для удачі і везіння з'явиться. За допомогою цікавості ви обов'язково знайдете щось, що вас надихне, прийде бажання зайнятися чимось новим. Побачите, що з таким підходом до речей везіння в житті з'явиться вже дуже скоро.

Джерело