Психологи розповіли, які теми краще не обговорювати у присутності чоловіка

Деякі речі можуть безповоротно зіпсувати стосунки.

Деякі речі обговорювати у присутності чоловіка не варто. Про які речі сильна стать воліє не чути і чому пояснили психологи, інформує Ukr.Media.

Експерти радять у присутності друзів вашого чоловіка не обговорювати його недоліки, перебивати зі словами: "Ти не так розповідаєш, все було по-іншому", а також висловлювати претензії. Якщо на вашу думку, партнер перегинає, фантазує і перекручує — краще обговорити ці теми наодинці.

Також слід утриматися від обговорення своїх колишніх у негативному ключі — чоловік може вирішити, що при гіпотетичній розлуці з ним, ви говоритимете те саме і про нього.

Особливо це важливо, якщо ви говорите про свого колишнього чоловіка, від якого у вас залишилася дитина, і ось чому:

Як це відбувається? Чоловік дивиться на дитину через призму того, як жінка ставиться до батька дитини. Якщо він розуміє, що її хтось ображав, хтось був з нею несправедливий, то в нього буде накопичуватись внутрішній негатив через несправедливість і співпереживання за свою кохану жінку. Але безпосередньо колишньому чоловікові висловити своє невдоволення не виходить, тому негатив до батька дитини він переноситиме на дитину, що викликатиме складнощі у їхніх стосунках.

Фахівці радять не обговорювати з чоловіком «жіночі» теми на кшталт походів на шопінг, косметику чи переказ розмови з подружкою. Психологи вважають, що це стомлює чоловіків, їм просто стає нудно. Експерти радять обговорити з партнером статтю чи розповісти про новий курс, який ви почали проходити — конкретика чоловікам зрозуміла та цікава.

Не варто говорити чоловікові, хто і що про нього сказав у негативному ключі. Навпаки, краще розповідати тільки про випадки, де його хтось похвалив.

Також слід утриматися і від непроханих порад своєму обранцю, лише якщо він сам не попросив про це.

І насамкінець, у присутності третіх осіб не потрібно обговорювати те, що паплюжить честь вашого чоловіка, а також його статус, дітей, батьків.

Дуже часто жінки настільки не поважають чоловіків, розповідаючи про них у їхній присутності, не заручившись їхньою згодою. Можливо, він не хоче, щоб ця історія стала надбанням громадськості. Або можна запропонувати йому самому розповісти цю історію так, як він вважає за потрібне.

Джерело