Психологи назвали людей, які найчастіше страждають від самотності

Багатство, що не можна виміряти грошима.

Те, що гроші відіграють важливу роль у житті людини — здається, навряд чи хтось буде сперечатися. Але тут головне не перегнути ціпок. Все-таки є у світі цінності, які не оціниш жодними грошима. Це підтверджують психологи, інформує Ukr.Media.

Так психологи назвали категорію людей, які найчастіше стають самотніми.

За словами експертів, такі проблеми найчастіше мають ті, хто досягає значних фінансових успіхів. Тут все просто і складно водночас. Вся річ у тім, що вони ставлять роботу і матеріальне становище вище за особисті відносини.

Також, що, на перший погляд дивно, багаті люди можуть відчувати провину за те, що вони не можуть насолоджуватися результатами своєї праці в суспільстві близьких людей. Тобто навіть з матеріальними можливостями вони можуть відчувати емоційне відчуження та неспроможність насолоджуватися родинними та дружніми стосунками через постійні турботи про фінанси. Так-так, і таке буває.

Завжди важливо збалансувати фінансовий успіх і особисте щастя. Нехай нашим успіхом стане не лише банківський рахунок, а й справжня дружба та кохання. Більше спілкуйтесь, адже наше справжнє багатство — це теплі стосунки, кохані люди довкола нас. Пам'ятаймо, що навколо нас є цінності, які не підвладні оцінці у грошах, і вони найцінніші в нашому житті.

Джерело