Психіатри пояснили, звідки береться звичка залишати на тарілці їжу

З чим пов'язана така поведінка.

Звичка деяких людей залишати один шматочок на тарілці дратує багатьох, але вплинути на цю поведінку майже неможливо. З чим може бути пов'язане небажання доїдати і прибирати за собою, ми дізналися у фахівців, інформує Ukr.Media.

За словами лікарів-психіатрів, є кілька причин, через які людина поводиться таким чином. Це може бути просто неуважність або небажання мити посуд, а також неусвідомлена звичка, яка виникла в дитинстві.

І якщо з першими двома варіантами все зрозуміло, то з останньою причиною потрібно розбиратися. Як стверджують фахівці, якщо звичка залишати шматочок на тарілці сформувалася з дитинства, то вона проявлятиметься і в дорослому віці.

Цю звичку люди не помічають, бо вони звикли так робити. Тому, коли робиш їм зауваження, вони не реагують або вважають, що до них чіпляються.

Також така особливість поведінки може бути пов'язана з характером людини, вважають експерти.

Якщо в людини простежуються в поведінці прагнення до порядку та дисципліни, то й у харчовій поведінці буде такий підхід. Але якщо ж людина в цьому плані менш зібрана, вона може залишати на тарілці продукти і не прибирати їх сама.

Джерело