Проста техніка для тих, хто хоче розвинути шосте чуття

Учимося дослухатися до свого внутрішнього голосу.

У житті кожної людини бувають ситуації, коли необхідно зробити важливий вибір. Часом прийняття важливого рішення дається вкрай важко, але інтуїція може в цьому допомогти. Експерти розповіли, як з нею подружитися, інформує Ukr.Media.

Намагайтеся користуватися талісманами, які допомагають у розвитку інтуїції. У сукупності з методикою, описаною нижче, талісмани будуть ще більш корисними. Не забувайте про те, що у кожного з нас є шосте чуття. І хоча розвинене воно не у всіх, кожен може це виправити.

Чому в багатьох людей проблеми з інтуїцією

Людина в сучасному світі звикла мислити прямо, використовуючи лише метод причини і наслідку. Логіка — це дуже добре, але для прийняття важливих рішень і досягнення щастя часом необхідно вміти читати між рядків.

Інтуїція допомагає розшифровувати послання всесвіту, а також розпізнавати небезпеки на шляху. За шосте почуття відповідає права півкуля у правшів і ліва у лівшів. Головною проблемою більшості людей стає те, що вони не користуються своєю "творчою" півкулею.

Проста техніка розвитку шостого чуття

Щоб набагато швидше добиратися до істини, експерти радять користуватися візуалізацією. Коли щось не ясно до кінця або на душі тривога, потрібно уявити проблемну ситуацію у себе в голові. Якщо ви не розумієте, чому ви відчуваєте тривогу, варто закрити очі і візуалізувати свої відчуття: з їх допомогою з вами спілкується інтуїція.

З часом ви будете справлятися з важкими ситуаціями все краще і краще. Просто пам'ятайте: якщо вам щось не ясно, а ваш внутрішній голос намагається вам щось сказати, спробуйте візуалізувати це.

Застосування техніки візуалізації

Якщо людина любить відразу двох людей, але їй потрібно зробити вибір, не варто поспішати. Потрібно уявити собі майбутнє з кожним із потенційних обранців. Робити це бажано в повній ізоляції, у тиші і при повному зануренні. Та картина, яка виявиться більш привабливою, вкаже на вірний вибір. У таких питаннях логіка важлива, але часто не працює.

Щоб зрозуміти, що те чи інше чуття негативно впливає на людину, потрібно візуалізувати ті образи, які з ним асоціюються. З позитивними почуттями ніколи не буде асоціюватися щось неприємне.

Якщо якась людина залишає про себе неприємне враження після кожної зустрічі, потрібно копнути глибше, занурившись у той стан, який приходить під час бесіди з нею. Візуалізуючи розмову, ми можемо зрозуміти, що саме нам не подобається, а потім розшифрувати.

Почніть довіряти своїй інтуїції, так у вашому житті почнуть відбуватися дуже важливі речі. Якщо ви хочете краще розуміти все, що відбувається навколо вас, то вам необхідно навчитися довіряти внутрішньому голосу.

Джерело