Продукти для мозку: яка їжа стимулює пам’ять і інтелект дитини

Щоб мозок добре працював, потрібно правильно харчуватися. Особливо це важливо для дітей, чий мозок формується і розвивається.

Можна одержувати синтетичні вітаміни для розуму в пігулках. Але навіщо це робити, якщо достатньо переглянути меню дитини і додати ці продукти, інформує Ukr.Media.

Жирні сорти риби

Форель, лосось, скумбрія, оселедець та інші морські види жирної риби багаті фосфором і жирними кислотами Омега-3. Фосфор і Омега-3 покращують роботу головного мозку.

Броколі

Недарма один з перших овочів для прикорму малюка — це броколі. Річ у тому, що в ньому міститься багато вітаміну К, який покращує роботу мозку.

Волоські горіхи

Не даремно вони зовні дуже схожі на мозок. У волоських горіхах багато Омега-3. Він доброчинно впливає на роботу сірої речовини. У горіхах багато лецитину, який покращує пам'ять.

Яблука

У них міститься багато заліза, яке переносить кисень до клітин, насичуючи ним мозок. При кисневому голодуванні ні про яку хорошу мозкову активність мови бути не може.

Мед

Мозок обожнює солодощі. Його працездатність залежить від глюкози. Але тільки цукор шкідливий для здоров'я, зовсім інша справа, якщо ви дасте дитині мед.

Шпинат

Крім того, що він багатий вітамінами групи В, в ньому багато заліза. Шпинат покращує пам'ять і доброчинно впливає на роботу мозку.

Вода

Зневоднення погіршує роботу мозку, тому дитині потрібно вживати достатню кількість рідини. Але не газованої води або чаю, а простої чистої води.

Джерело