Про що розповість поцілунок коханого чоловіка

Спробуємо розібратися, які види поцілунків існують і що вони можуть сказати про ставлення хлопця до вас.

Всі ми знаємо, як багато можуть розповісти поцілунки про стосунки в парі. В одних відносинах цей вид прояви любові виявлений більшою мірою, в інших – меншою, хтось любить пристрасні, довгі поцілунки, тоді як інші цілуються нечасто. Давайте спробуємо розібратися, які види поцілунків існують і що вони можуть сказати про ставлення хлопця до вас, інформує Ukr.Media.

Поцілунок в щоку

У багатьох культурах такий вид поцілунку є знаком дружнього привітання, тому на початковій стадії стосунків, швидше за все, саме ним вас буде "обдаровувати" ваш коханий чоловік. Однак не впадайте у відчай! У даній ситуації це свідчить про повагу хлопця у відношенні до вас, а також про те, що вам попався романтик, який не буде квапити події.

Поцілунок у чоло

Таким чином чоловік проявляє свою турботу: дає вам зрозуміти, що ви у безпеці, що він про вас подбає, що ви для нього є важливою людиною. Зазвичай в лоб цілують тільки найближчі люди (наприклад, батьки), тому будьте впевненою, що за таким поцілунком криються дуже ніжні і, в той же час, зрілі почуття.

Поцілунок у руку

Досить неоднозначний вид поцілунку, оскільки багато хто вважають його досить старомодним способом прояву уваги. Однак, як і раніше, поцілунок у руку більшою мірою свідчить про шанобливе ставлення чоловіка у відношенні до жінки і є одним з формальних видів поцілунку. Тільки не плутайте ввічливий поцілунок руки і, досить інтимні, поцілунки в пальці і долоні – так цілує тільки по-справжньому близький вам чоловік.

Поцілунок в шию

Шия – одна з ерогенних зон, тому поцілунки в шию є дуже чуттєвими і збудливими. Це один з видів поцілунку, що свідчить не тільки про почуття, але також про пристрасті і сексуальний потяг – вони можуть бути як приємними, так і пристрасними, супроводжувані кусанням. Тому якщо чоловік цілує вас у шию, неважко здогадатися, що він цим хоче вам сказати.

Поцілунок у ніс

Один з поцілунків, який свідчить про ніжне відношення партнера, з яким вас пов'язують тривалі стосунки. У ньому немає пристрасті, але є легкість, ніжність, тепло і турбота. Крім того, він говорить про якусь прихильність чоловіка до вас, а також про те, що він бачить у вас милу і дивну дівчинку.

Поцілунок в губи

Однозначно, найбільш довгоочікуваний і романтичний поцілунок. Існує безліч видів поцілунків в губи – французький, сухий, американський, голлівудський – тут уже все залежить від темпераменту і уподобань пари. Якщо ви дочекалися поцілунку в губи, це може говорити про багато що: про теплі почуття, закоханість, сексуальний потяг і, врешті-решт, кохання.

Джерело