Причини, чому чоловіки зустрічаються з одними жінками, а одружуються на інших

Розлучився з вами після 7 років стосунків і за два місяці зробив пропозицію, але не вам, а іншій жінці? Класика.

Кожен у житті ставав свідком ситуації, коли після тривалих стосунків пара розпадалася, а потім чоловік робив пропозицію "першій зустрічній". Така поведінка дивує і викликає цілком закономірне питання: чому одна жінка не отримує заповітне кільце навіть через роки, проведені разом, тоді як інша набуває статусу нареченої буквально наступного дня після знайомства, інформує Ukr.Media.

Він не готовий створити сім'ю

Практично кожен чоловік має роман у минулому, про закінчення якого він щиро шкодує до кінця своїх днів. Але він не закінчився хепі-ендом лише з однієї причини: хлопець тоді не був готовий до шлюбу. За статистикою, сильна половина людства рідко займається пошуками "тієї самої", щоб створити сім'ю. Чоловіки просто одружуються з тією, яка поруч, коли вони морально дозріють.

Думка близьких — це важливо

Більшість жінок вважають, що зможуть запросто маніпулювати чоловіками та підвести їх під вінець. Насправді хлопці завжди прислухаються до думки своїх близьких друзів та батьків. І якщо вони переконуватимуть його не одружуватися, швидше за все, чоловік їх послухає. А найпоширеніший варіант — не поспішати з появою штампа в паспорті. А коли близькі попросять онуків, підійде будь-яка, що мимо йде.

Потрібна жінка, яка виглядає вже як дружина

Дослідження показали, що щасливіші ті пари, в яких жінка привабливіша за свого супутника, проте важливо, щоб зовнішній вигляд обраниці не був вульгарним. У дружини чоловіки нерідко обирають тих, хто вже виглядає як дружина: скромних, лагідних дівчат, з якими не соромно вийти у світ.

"Зручна" жінка потрібна тільки на якийсь час

Амбіційні чоловіки, які мають чіткий план на все життя, яким вони неухильно йдуть, нерідко знаходять собі жінок лише для того, щоб їх вдома чекала гаряча вечеря та щира підтримка. Але одружуються, лише коли настане час, і на дівчині зі своїх мрій. А поки вона недосяжна, згодиться будь-яка для задоволення низинних потреб.

Вони обирають тих, з ким не жили чи були недовго

Психологи попереджають жінок про те, що вони повинні особливо обережно ставитися до ідеї спільного проживання поза шлюбом. Більшість чоловіків пропонують руку і серце через 22 місяці після початку роману, далі шанс починає знижуватися на 20%, через три роки ця цифра зросте до 50%, а через сім років стосунків ймовірність того, що ви одружитеся, дорівнює нулю.

І не варто забувати про різницю сприйняттів: жінки вважають, що спільне проживання — перший крок на шляху до шлюбу, а чоловік, навпаки, "забуває" про необхідність зареєструвати стосунки та вважає, що у них "вже сім'я".

Джерело