Президент провів Ставку Верховного Головнокомандувача

Володимир Зеленський заслухав доповіді Міністра оборони Рустема Умєрова, Головкома генерал-полковника Олександра Сирського, начальника Генштабу генерал-майора Анатолія Баргилевича.

Про це Президент повідомив увечері 17 червня на своєму офіційному каналі.

На Ставці заслуховувалася оперативна ситуація на всіх напрямках і на кордонах, динаміка виконання вітчизняних контрактів і надходження допомоги з оголошених партнерами оборонних пакетів.

«Заслухав звіти керівників усіх складових Сил оборони України: ЗСУ, Нацгвардії, СБУ, ГУР та Держприкордонслужби, а також зведення СЗР», — зауважив Володимир Зеленський.

За його словами, детальну доповідь представив командувач Сил безпілотних систем Вадим Сухаревський. Він відзвітував щодо всіх типів дронів: повітряних, наземних і морських. А також щодо всіх типів завдань: від тактичних FPV та евакуаційних платформ до так званих дронів Deep Strike.

«Напрям активно розвивається — зростає кількість не лише вироблених, а й успішно застосованих безпілотників. Україна очолює технологічний прогрес у цій галузі. Минулого тижня на переговорах з іншими лідерами ми відчули великий інтерес до нашого досвіду. Після перемоги він стане високотехнологічною частиною українського експорту» — зауважив Президент.

Як повідомляла АрміяInform, Президент провів нараду за підсумками Саміту миру.

Джерело