Прем’єр-міністр України обговорив з главою МЗС Франції оборонну співпрацю та проєкти відновлення

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль на переговорах у Києві з главою МЗС Франції Стефаном Сежурне обговорив оборонну співпрацю та проєкти відновлення.

Про це повідомляє урядовий портал.

«Вдячні за всебічну підтримку, насамперед військову. Франція — серед країн, які найактивніше допомагають у цьому напрямку. Наші пріоритети співпраці тут: надання систем ППО та збільшення постачання ракет», — сказав Прем’єр-міністр України.

Очільник українського уряду також відзначив важливість фінансової допомоги. Він висловив сподівання на подальшу підтримку Францією фінансових ініціатив на рівні Євросоюзу, які є життєво необхідними для нас.

«Активно співпрацюємо з французьким бізнесом у проектах відновлення. Запрошуємо французькі компанії активніше долучатися до цього важливого процесу. Також запрошуємо операторів гуманітарного розмінування для очищення сільгоспземель», — сказав Денис Шмигаль.

Як зауважив Прем’єр-міністр, Україна та Франція продовжує спільно працювати над реалізацією Формули миру Президента Володимира Зеленського.

Стефан Сежурне зі свого боку запевнив, що Франція підтримуватиме Україну на шляху до ЄС і НАТО та залишатиметься пліч-о-пліч у нашій боротьбі з російським агресором.

Як повідомляла АрміяInform, міністр закордонних справ Франції Стефан Сежурне у Києві заявив про готовність Франції спільно посилювати можливості України виготовляти системи озброєння на українській території.

Джерело