Прем’єр-міністр Естонії закликала союзників пошукати на своїх складах зброю для України

Очільниця естонського уряду Кая Каллас закликала союзників задіяти максимум зусиль для надання військової допомоги Україні і боротьбі з російським агресором.

Про це повідомляє естонський мовник ERR.

За її словами, якщо нещодавнє повідомлення президента Чехії про те, що у світі є 800 тисяч снарядів, які можна передати Україні, відповідає дійсності, то необхідно почати перемовини, щоб ці снаряди якнайшвидше були передані Україні.

«Це питання і до наших великих союзників. Ми постійно думаємо про те, що ще ми можемо дати, щоб допомогти українцям, і я вірю, що на складах інших країн напевно є речі, які вони могли б відправити, щоб українці вистояли», — сказала Кая Каллас.

Естонська прем’єрка визнала, що в багатьох країнах питання безпеки не стоять на першому місці.

«Якщо ми візьмемо опитування про те, які теми пов’язані з виборами до Європарламенту в різних країнах, то, по-моєму, в Данії, Польщі та Естонії головним питанням є безпека, тобто те, що хвилює людей. В інших країнах це був клімат, міграція, інші проблеми», — сказала вона.

При цьому Кая Каллас додала, що на Мюнхенській безпековій конференції зустрілася з кількома прем’єр-міністрами, і вони сказали, що громадська думка в їхніх країнах змінюється, що ця загроза або ця реальність дісталася і до них.

Як повідомляла АрміяInform, прем’єр-міністр Естонії Кая Каллас наголосила на необхідності використати заморожені на Заході російські активи для відновлення України.

Джерело