Прекрасна і самотня: чому чоловіки бояться красивих жінок

Первісний страх.

Чоловіки звикли думати, що вродливі жінки не обділені увагою і завжди перебувають у зоні недосяжності, тому не намагаються проявити ініціативу щодо них. Чим вродливі жінки відштовхують сильну половину людства і що робити, щоб не залишитися самій, розповіли фахівці, інформує Ukr.Media.

За словами психологів, чоловіки і справді бояться красивих жінок. Вони викликають у них стійке відчуття неминучої боротьби, як у первісні часи. Вони бояться конкуренції з іншими чоловіками.

Побачивши дуже красиву жінку, у чоловіка з адекватною самооцінкою можуть з'явитися думки, що за нею вже вишикувалася черга із залицяльників. Які дарують подарунки, водять у ресторани та мають можливості відвезти її на відпочинок. Тому, якщо в чоловіка не дуже товстий гаманець, він може думати, що не потягне розкішну жінку поруч, пояснили експерти.

Тому чоловіки часто шукають варіант "простіше", як йому здається, без великих запитів і не першу красуню. Зате він буде впевнений у тому, що така дівчина не піде до іншого і що він зможе забезпечити її.

Але не менш важливу роль у стосунках відіграє самооцінка чоловіка, зазначили експерти. Щоб наважитися підійти до красивої дівчини, потрібно бути дуже впевненим у собі.

А звідки в чоловіка до 30 років висока самооцінка? Вони не обіймають високих посад, не їздять на дорогих машинах і не мають власної квартири. У їхній голові завжди є думка, що поруч із красунею є дорослий і багатий залицяльник, який має все і зможе дозволити собі дорогу жінку.

Ще однією причиною, через яку дуже красиві дівчата залишаються поза увагою чоловічої половини людства, фахівці назвали просто страх відмови.

Чоловік може просто не наважитися підійти до вродливої жінки, бо буде заздалегідь розраховувати на відмову. До дуже красивих і яскравих дівчат здебільшого придивляються одружені та дорослі чоловіки, бо вони вже мають соціальний статус і фінанси.

Психологи підкреслили, що дуже багато красивих, але самотніх жінок, яких чоловіки обходять стороною, бо бояться не підійти під їхні запити.

Вродливій жінці, яка довго перебуває в пошуку принца, фахівці рекомендують просто спілкуватися і перебувати в постійному контакті з різними людьми.

Якщо жінка розширює коло своїх знайомств, постійно перебуває в комунікації, вона обов'язково знайде точки дотику з протилежною статтю, тому що спільні справи завжди зближують.

Джерело