Правило 7 місяців — чому колишні повертаються

Багато чоловіків намагаються повернути стосунки за пів року.

Довгі розмови з подругами, безсонні ночі та постійне запитання: «Чому ж не вийшло?» залишилися позаду. Ви навчилися жити без чоловіка, який вважав за краще розірвати стосунки, почали насолоджуватися життям і йдете далі. Але несподівано вночі надходить повідомлення чи лунає дзвінок, а екс-коханий несподівано заявляє, що хоче повернутися. І земля знову йде з-під ніг, інформує Ukr.Media.

Психологи вважають, що протягом двох років після розриву більшість чоловіків, які розірвали за своєю ініціативою стосунки, намагаються повернути колишню. Чому так відбувається? На це є одразу кілька причин.

Розчарування у холостяцькому житті

Психіка чоловіків улаштована інакше. Якось вони вже пройшли момент сепарації з жінкою, коли відокремлювалися від матері. Тому розлучення чи вони переносять простіше. Переступаючи поріг колись спільного будинку, він думає про нове, приголомшливе життя, свободу, відсутність обмежень. Майбутнє здається їм щасливою казкою.

Але реальність далека від фантазій: порожня квартира, брудний посуд у раковині, туга, що зустрічає у квартирі. Незабаром чоловік починає згадувати достоїнства сімейного життя, а негативні моменти стираються з пам'яті. Зазвичай так відбувається за сім місяців чи півтора року після розриву. В емоційному пориві чоловік намагається повернутись, щоб вибудувати стосунки заново.

Почуття власності

Поки ви оплакуєте несформоване кохання, страждаєте і думаєте тільки про нього, чоловік відчуває, що має величезний вплив на ваше життя. Але, коли ви стаєте незалежною і вчитеся бути щасливою, хлопець несподівано відчуває ревнощі. Йому самому незрозуміло, чому так зачіпає колишня, що йде далі, але припустити, що цей скарб дістанеться іншому, він не може.

Тому через півроку-рік колишні обранці намагаються «намацати ґрунт», зрозуміти, чи впливають вони на вас емоційно. Якщо на дзвінки та повідомлення ви не відповідаєте, то азарт лише наростає. Йому здається, що він закоханий, що готовий повернути обраницю, але, як тільки вона підкоряється, чоловік втрачає інтерес, знову залишаючи дівчину з розбитим серцем.

Кохання

Так, теж буває. Іноді, щоб зрозуміти свої почуття, треба втратити або опинитися на відстані. Часто ми любимо відчуття, що виникає поряд із людиною, але усвідомити це можливо, лише опинившись у зовсім іншій ситуації.

Якщо пара розлучилася, але пізніше змогла проговорити і подолати розбіжності, зрозуміла, що почуття не зникли на відстані, вони мають непоганий шанс почати все заново і, нарешті, побудувати міцний союз, якому не страшні кризи.

Джерело