Повідомлено про підозру ще одному учаснику спланованого теракту в Запоріжжі, – прокуратура | Кримінал

За процесуального керівництва прокурорів Запорізької обласної прокуратури жителю окупованого Василівського району повідомлено про підозру у державній зраді, вчиненій за попередньою змовою групою осіб, та готуванні до вчинення терористичного акту.

За даними слідства, місцевий підприємець із початком широкомасштабного вторгнення пішов на співпрацю з російськими спецслужбами. За завданням кураторів він мав збирати інформацію щодо місць розташування особового складу та військової техніки ЗСУ на території Запоріжжя та області з метою подальшого корегування  нанесення вогневих уражень.

Для виконання одного з отриманих доручень – вчинення терористичного акту у багатолюдному місці обласного центру, він долучив свого родича із Запоріжжя. Цей теракт мав призвести до численних жертв та руйнувань із метою порушення громадської безпеки, а також до  залякування місцевого населення.

Злочинний задум спецслужб рф та два його виконавці були своєчасно викриті правоохоронцями. У лютому 2024 року запоріжанина затримано в порядку ст. 208 КПК України  та взято під варту. Наразі обвинувальний акт щодо нього скеровано до суду та розпочато судовий розгляд.

За матеріалами Запорізької обласної прокуратури

Джерело