Поради про те, як проявляти любов і турботу про близьких людей

Слідуючи даним порадам, можна стати надійною опорою для дорогих людей.

Життя — це у першу чергу люди, які нас оточують. Поруч обов'язково має бути кілька людей, які бачили нас в неприємних, незручних ситуаціях і все одно продовжують підтримувати. Це дає відчуття безпеки та надію на краще. При цьому, у відносинах важливо не лише приймати підтримку, а й надавати її, інформує Ukr.Media.

Людина, яка дотримується цих правил, — друг, яким хочуть бути люди і якого всі хочуть мати. Тому що всім людям потрібно трохи любові.

Бути поруч по-справжньому

Відкладіть телефон і поставте його на беззвучний режим. Якщо ви не суперагент, якого кожну хвилину можуть викликати для порятунку світу, повідомлення і пошта навряд чи можуть бути важливішими людини, яка зараз поруч з вами. Повністю зосередьтеся на ній.

Слухати уважно

Іноді в розмові ми приділяємо більше уваги своїм реакціям, обмірковуванню, що і як ми скажемо у відповідь на репліки співрозмовника, очікування своєї черги говорити. Спробуйте замість цього уважно слухати та розуміти людину, яка вам небайдужа.

Говорити правду

Навіть якщо це змусить людину відчувати себе некомфортно, розкажіть про те, що правильно для вас. Не піддавайтеся спокусі приховати неприємні речі, щоб ситуація виглядала краще, ніж є насправді.

Приймати людину повністю

У кожного є недоліки, і потрібно бути воістину засліпленими любов'ю, щоб їх не помічати. Однак людина стає тією, якою вона є, саме завдяки коктейлю з гідністю і недоліків. І варто приймати її якості комплектом.

Тлумачити ситуацію на користь співрозмовника

Замість того щоб думати про людину найгірше, дайте її можливість прояснити ситуацію. Може, вона не хотіла бути грубою або зачепити ваші почуття. Або ви неправильно відреагували на її слова або дії, тому що у вас був поганий день. Або вона торкнулася хворобливої для вас теми. Перестаньте припускати та перепитайте, що вона мала на увазі.

Прощати

Не потрібно трансформувати всі образи в каміння, яке ви сховаєте за пазухою. Якщо йдеться про дрібниці, просто знищте засмучення, яке завдала людина, в ментальному шредері й забудьте. Якщо образа велика, обговоріть її, розкажіть, що вас засмучує і як ви разом можете виправити ситуацію.

Захоплюватися вголос

Розповідайте людині, за що ви її цінуєте, навіть якщо ці вчинки даються її без жодних труднощів. Хваліть її, тому що вона дивовижна і повинна знати про це.

Віддавати не оглядаючись

Даруйте любов, підтримку, розуміння. Віддавайте речі, якщо вони можуть бути її корисні. Іноді краще перестаратися з турботою, ніж не проявити її.

Залишатися неупередженими

Не судіть про людину по тому, якою вона здається і яке враження на вас справила. Дайте її проявити себе, показати, у що вона вірить, чого варта.

Любити незважаючи ні на що

Навіть якщо друг, партнер або член сім'ї впертий, примхливий, любіть його. За широкими узагальненнями та дрібними думками важливо не випускати з уваги, що ваш близький — хороша людина, яка робить все можливе, щоб існувати в цьому неідеальному світі.

У кожного бувають стреси й зриви, ситуації, коли все дістало. У ці моменти ми відчуваємо себе втраченими. Але відчуття того, що хтось вірить у нас, допомагає пам'ятати, що ми не самотні.

Джерело