Поради дружині, якщо вона дізналася, що у чоловіка є коханка

Таку новину прийняти дуже складно. Здається, що світ перевернувся. Сльози ллються самі по собі, а вас переповнює образа і страх. Що буде далі? Як тепер з цим жити?

Досвідчені психологи підказали кілька перевірених порад, які допоможуть жінці повернутися до життя. Необхідно зазначити, що розвиток ситуації залежить від того, що це була за зрада і як сприйняла її жінка.

Дурниці, це просто секс

Наприклад, зрада була скороминущою, під впливом алкогольних напоїв. Звичайно, реакція дружини була бурхливою, і це зовсім не варіант норми, інформує Ukr.Media.

Багато жінок прощають такий вид зради, тому що вона була фізичною, а не моральною. Але вона приймає цю зраду як сигнал в свою сторону.

Тепер дружина замислюється, що в ній не так, що чоловіка потягнуло на інших дівчат. Вона боїться, що він знайде іншу і піде від неї.

Якщо в шлюбі є діти, то найчастіше жінка прощає такий вид зради. Заради збереження сім'ї можна дати другий шанс, але чоловік повинен знати, що це шанс останній.

Не потрібно ритися в соціальних мережах

У будь-якій ситуації необхідно пам'ятати, що ми прийшли в цей світ, щоб прожити щасливе життя. Не потрібно цілодобово сидіти в соціальних мережах, шукати фотографії коханки і порівнювати її з собою. Це нерозумно.

Так можна тільки погіршити ситуацію. У такому разі визначитеся, вам шкода втратити чоловіка або ви переживаєте з-за того, що знайшлася та, яка краще за вас?

Перемикніть свою увагу тільки на себе

Не потрібно кожен день засинати і прокидатися з думкою, що вас зрадили. Займіться собою. Рушайте на прогулянку з друзями, сходіть в театр.

Так можна не тільки відпочити, але і зустріти свою справжню долю. Хапайтеся за життя, не переставайте емоційно підживлювати себе. Вже через кілька днів жінка починає сяяти, а навколишні живляться від неї цим життєвим позитивом.

Не потрібно ігнорувати чоловіка

Поговоріть з ним по душах. Якщо йому дійсно дороги ці відносини і він щиро розкаюється у своєму вчинку, то потрібно поговорити.

Знайдіть час і спокійно, без скандалів, вислухайте свого чоловіка. Якщо ви самі відчуваєте, що він вам потрібен, то треба боротися за ці відносини. Відмовтеся від ролі жертви і відкрийте своє серце новому життю.

Зробіть крок, і ви побачите, що емоційний вантаж покидає вас. Кожен з вас почне нове спільне життя, ви відчуєте всю радість прийняття відносин. Пам'ятайте, що якщо ви пробачили свого коханого, то більше ніколи не потрібно згадувати йому цю помилку.

Рушайте разом на відпочинок

Це буде відмінним варіантом для початку нового життя і для зняття емоційної напруги. Можливо, ця зрада була на тлі скандалів та браку уваги.

Нова обстановка відмінно позначається на відносинах. Вона, наче цемент, зміцнює взаємини.

Перестаньте дорікати

Якщо ви хочете зберегти сім'ю, то будьте тверді у своєму рішенні. Після прощення більше не повертайтеся до цього неприємного моменту.

Перестаньте йти на поводу у своїх негативних думок. Працюйте над собою і над своїми стосунками.

Джерело