Попрощайтеся з волоссям на обличчі за допомогою цих простих домашніх рецептів

Забудьте про цю проблему назавжди!

Небажані волосся на обличчі можуть викликати особистий дискомфорт для тих, хто цього не хоче. Волосся на обличчі викликані незбалансованими гормонами, дисфункцією щитовидної залози і спадковістю. Ліки і інші методи лікування можуть допомогти вам позбутися цього волосся тимчасово, проте є деякі природні засоби, які можуть допомогти вам позбутися цієї проблеми природним способом без побічних ефектів, інформує Ukr.Media медицина.

Ми пропонуємо вам список цих домашніх засобів:

Лимон і мед

Використання лимона і меду може дати вам надзвичайні результати. Змішайте 1 столову ложку меду і 1 ½ столових ложки лимонного соку і нанесіть суміш на ділянки обличчя, де у вас є небажані волосся. Масажуйте шкіру протягом 2-3 хвилин, потім залиште суміш протягом 30 хвилин, потім змийте.

М'ята

Однією з найголовніших причин небажаного волосся на обличчі є надлишок андрогенних гормонів. Чай спиртової може використовуватися для регулювання виробництва цього гормону. Цей чай простий у приготуванні: одна чашка киплячої води 1 столова ложка сушеної м'яти або 5-6 листя свіжої м'яти. Зберігати суміш протягом 5-8 хвилин, а потім пити після того, як процідіть. Пийте 1 чашку цього чаю щодня і ви зможете позбутися від цієї проблеми.

Нутове борошно

Для ефективного видалення волосся на обличчі можна використовувати маску для обличчя з нутового борошна та куркуми. Додайте 2 столові ложки борошна і ½ столові ложки куркуми в миску. Додайте трохи теплої води і добре перемішайте. Нанесіть маску на обличчя і залиште на 15 хвилин. Змийте свіжою водою.

Порошок «Грін Грем» і рожева вода

Порошок «Грін Грем» є природним очищаючим засобом. Маска для особи, виготовлена з цього порошку і рожевої води, можна використовувати для видалення волосся на обличчі. Змішайте 2 столові ложки порошку і 1 ½ столові ложки рожевої води у мисці, ви можете додати 1 столову ложку лимонного соку, якщо хочете. Змішайте і нанесіть на все обличчя. Як тільки паста висохне, видаліть її в протилежному напрямку росту волосся. Повторюючи це кожні два дні, ви видалите волосся і отримаєте чисту і сяючу шкіру.

Папайя і куркума

Видалення волосся є одним з багатьох переваг папайї. Візьміть сиру пасту з папайї і додайте ½ столової ложки куркуми. Нанесіть пасту на обличчя і масажуйте протягом 15 хвилин, потім змийте для отримання неймовірних результатів. Використовуйте це один раз на тиждень для досягнення найкращих результатів.

Маска з яєць

Маска з яєць — це домашній засіб, який можна використовувати для видалення волосся на обличчі. Візьміть один сирий яєчний білок, додайте 1 столову ложку цукру і ½ столової ложки кукурудзяного борошна. Помістіть в блендер, щоб зробити густу пасту, і застосуйте до області з небажаними волоссям. Почекайте, поки вона висохне і видаліть маску. Коли ви знімете маску, волосся відділяться разом з нею.

Використання вищезазначених рецептів допоможе вам позбутися від небажаних волосся на обличчі, не використовуйте, якщо ви чутливі або аллергічні до будь-якого з використовуваних інгредієнтів.

Джерело