Поліція не підтвердила побиття Дубінського у СІЗО

Поліція не підтвердила побиття Дубінського у СІЗО

Фото: facebook.com/alexandrdubinskyi Олександр Дубінський

Слідчо-оперативна група провела перевірку у пенітенціарній установі, де перебуває народний депутат.

Правоохоронці не знайшли підтверджень нанесення тілесних ушкоджень народному депутату Олександру Дубінськом у СІЗО. Про це 3 грудня повідомила поліція Києва за результатами проведеної перевірки.

Зазначається, що до поліції Києва надійшло повідомлення від адвоката про те, що протягом двох діб його підзахисному, народному депутатові, раніше затриманому СБУ за підозрою у державній зраді, під час перебування у слідчому ізоляторі наносили тілесні ушкодження.

“Слідчо-оперативна група поліції Києва прибула до пенітенціарної установи для зʼясування обставин події. За результатами перевірки, судово-медичного дослідження інформація, викладена у повідомленні, не підтвердилась”, – йдеться у заяві.

Водночас у Telegram-каналі Дубінського з’явилося повідомлення, що начальник СІЗО нібито прийняв рішення про переведення нардепа в одиночну камеру з відеоспостереженням.

Також стверджується, що судово-медичне дослідження (експертиза) з ним “не проводилася, оскільки Дубінського не дозволили вивезти із СІЗО”.

Нагадаємо, напередодні народний депутат заявив, що його побили у київському СІЗО.

Як повідомляв , 13 листопада Дубінський отримав підозру у держаній зраді. За даними слідства, він входив до складу злочинної організації, сформованої ГУР РФ, яка мала розхитувати суспільно-політичну ситуацію в Україні.

Наступного дня суд арештував його на два місяці.

Джерело