Поцілунок в чоло – це ніжний дотик до струн вашої душі

Такі поцілунки, дають зрозуміти, що людина любить вас всім серцем.

Щирий поцілунок – це ідеальний спосіб висловити свої почуття до кого б то не було. І, мабуть, ідеальний приклад того, коли вчинки говорять голосніше слів, інформує Ukr.Media.

«Справжній коханець – це чоловік, який може зачарувати вас, просто поцілувавши в чоло, посміхнувшись, дивлячись в очі або навіть просто в простір», ― Мерилін Монро.

Те, як ви цілуєте когось, дуже багато говорить про те, що відбувається у вас всередині. І з різних видів поцілунків, винайдених людством за всю свою історію, поцілунок в лоб, напевно, залишається найбільш солодким, добрим і ніжним.

Ми часто бачимо таку демонстрацію близькості між батьками і дітьми, братами і сестрами, іншими родичами і, можливо, навіть між дуже близькими друзями. Але ми відчуваємо замішання, коли нас починає так цілувати людина, яку ми тільки-тільки почали впізнавати по-справжньому. Ось як нам це розуміти?

Різний сенс поцілунку

Точно так само, як у одного слова може бути багато значень, поцілунки можуть бути різними. Так, поцілунок незмінно є способом показати комусь любов і прихильність, але в сучасному світі, навіть у любові є дуже багато сторін і варіантів.

Але хороші новини в тому, що у поцілунок в лоб важко вкласти якийсь негативний сенс – як правило, він асоціюється виключно з усім добрим, що відбувається в нашому житті.

Поцілунок у чоло – це благословення без слів

Благословення з допомогою ніжного поцілунку в лоб – це не щось таке, що дається лише старшими і мудрими людьми молодим. Насправді це просто ще один спосіб побажати щастя, удачі і добробуту людям, які нам справді дорогі.

У сучасному непростому світі швидкоплинних романів і швидкоплинних побачень ми рідко бачимо пари, в яких прийнято цілувати своїх партнерів. Так що якщо ви були серед тих небагатьох щасливчиків, знайте, що ваш партнер по-справжньому піклується про вас, і ви для нього – особлива людина.

Форма прихильності без інтимних намірів

І хоча контекст може бути дуже різним залежно від ситуації, в більшості випадків поцілунок в лоб означає, що ви дійсно кохані, вас не розглядають лише як об'єкта для скидання сексуального напруги.

Так що повірте – якщо вам вдалося знайти кохану людину, якій подобається цілувати вас в лоб, тримати вас за руку і разом дивитися на зірки, вам пощастило знайти споріднену душу. Того, хто любить по-справжньому, в істинному значенні цього слова.

Демонстрація глибокого почуття поваги, захоплення та піклування

Найкраще, що з вами може статися вранці – це якщо кохана людина поцілує вас в лоб, поки ви ще пливете на межі між сном і дійсністю, чи не так? Як не крути, але це показує, що вас просто обожнюють через вашу красу, гострий розум і взагалі за те, що ви є на цьому світі.

Навіть якщо вас цілують абсолютно раптово, здавалося б, ні з того, ні з сього, будьте впевнені, що ця людина цінує вас такими, які ви є, поважає і радіє, що ви стали частиною його або її життя.

Більш того, у багатьох культурах саме поцілунком в лоб закріплюють узи шлюбу.

Ознака безкорисливої любові, що не залежить від зовнішніх обставин

Справжня любов буває різною, але вона ніколи не буває егоїстичною! На жаль, не так-то багато людей здатних допомогти нам відчути, що безкорисливість і альтруїзм можуть винагородити нас сильніше, ніж егоїзм.

Так, ваш хлопець може запізнюватися на важливу зустріч і у нього може бути не так вже й багато часу на те, щоб побути з вами, але якщо, незважаючи на все це, він знаходить час на те, щоб перед відходом вас поцілувати в чоло, ви розумієте – він любить і цінує вас.

Почуття відповідальності і прагнення оберігати

У наш час ми познайомилися з безліччю нових термінів, серед яких «відносини без зобов'язань». Але хіба справжні стосунки можуть існувати без супутніх їм зобов'язань?

Ми вважаємо, що саме поняття «відносин без зобов'язань» з'явилося тому, що багато людей просто не хочуть нести відповідальність за свого партнера або бути йому чимось зобов'язаним. Однак ті, хто дійсно бачать вас невід'ємною частиною свого життя, з куди більшою ймовірністю будуть обдаровувати вас ніжними поцілунками в лоб, показуючи цим, що вони завжди будуть поруч з вами.

Поцілунок в лоб торкається до вашої душі

Вважається, що чакра третього ока – це ворота у вашу душу, і вона розташована точно в центрі вашого чола. І тому поцілунок в лоб може означати, що насправді цілують вашу душу. Ось це так!

Крім усього іншого, це вказує на те, що ваш зв'язок з цією людиною вищий звичайного тілесного зв'язку – або щонайменше, він або вона бачить його саме таким. Він говорить про те, що ця людина любить не тільки ваше тіло, але й розум з душею.

Інші можливі значення

Залежно від стадії, на якій знаходяться ваші стосунки, такий чистий і безкорисливий поцілунок може говорити про багато чого. Він може бути поцілунком, з якого починаються ваші стосунки, чи поцілунок на прощання. Поцілунком, показує, що ви чудовий друг, або що між вами існує платонічна любов. Але що б він не означав, цей поцілунок серед тих, які здатні починати і завершувати дуже багато відносини, і в ньому завжди є сенс. Завжди.

Ті, хто схильні висміювати чистоту відносин, часто жартують і знущаються над «поцілунками в лобик». Втім, для таких людей вони дійсно можуть нічого не значити. Однак для тих, хто радіє всьому, що розділяє з коханою людиною, поцілунок в лоб може стати чистим проявом любові.

Невинність і безкорисливість, якими наповнені такі поцілунки, дають зрозуміти, що ця людина любить вас душею і серцем, а не терпить вас заради вигоди. Так що можете вважати себе дуже везучою людиною, якщо вас регулярно цілують саме так!

Джерело