Побив дев’ятимісячного сина співмешканки, бо заважав спати – поліція затримала нелюда | Кримінал

До Березівського районного відділу поліції звернулась місцева жителька і повідомила, що її маленького сина побив співмешканець.

Поліцейські встановили, що чоловіка вночі розбудив плач дитини, він підійшов до нього і декілька разів ударив долонею по стегну. Мати малюка прокинулась і намагалась вгамувати співмешканця, однак той схопив хлопчика за обличчя пальцями і стиснув.

Чоловік пояснив поліцейським, що таким чином намагався «заспокоїти» дитину.

Медики оглянули малюка й діагностували йому синці на обличчі та стегні. Згідно з висновком судово-медичної експертизи, отримані дитиною тілесні ушкодження відносяться до категорії легких.

«Під процесуальним керівництвом Березівської окружної прокуратури ми висунули фігуранту обвинувачення у спричиненні легкого тілесного ушкодження. Це правопорушення кваліфікується за частиною 1 статті 125 Кримінального кодексу України і тягне за собою покарання штрафом до 850 грн або громадськими роботами до двохсот годин, або виправними роботами до одного року. Обвинувальний акт ми вже скерували до суду», – прокоментувала старша дізнавачка Березівського районного відділу поліції Карина Іринчук.

За матеріалами поліції Одеської області

Джерело