Пізнє батьківство

До недавнього часу було прийнято народжувати дітей віком до тридцяти років.

До недавнього часу було прийнято народжувати дітей віком до тридцяти років, породіль старшого віку називали жахливими словами на кшталт старородяща і взагалі таврували як могли, інформує Ukr.Media.

Мовляв, вже онуки, яке там дітей народжувати, сиди вже бабця і не висувайся, в'яжи онукам шкарпетки і забудь про те, що ти жінка.

Але все одно більше жінок стало народжувати після сорока. На мій погляд це добре, і я поясню чому.

Взагалі коли народжуються діти-це найбільше щастя. І для сорокарічних матусь діти найчастіше кохані, жадані. Ці діти народжуються і стають радістю для своїх батьків, і батьки можуть дати дітям все необхідне для їх здоров'я і розвитку.

А ще дитина, народжена матір'ю в сорок плюс, подовжує молодість. Така матуся оточена дітьми, турботами дітей, це багато спілкування, нових знайомств, в загальному їй зовсім не нудно жити. І у такої матусі після сорока більше знань про дітей, більше терпіння і мудрості. Тобто у пізнього батьківства багато плюсів.

Та й чи можна вважати пізнім батьківство у сорок років? Адже жінки і чоловіки в цьому віці ще повні сил, попереду багато чудових і щасливих років, так що можна встигнути і виростити дітей, і онуків поняньчити і взагалі все чудово. На мій погляд, пізнє батьківство це коли завдяки сучасним репродуктивним технологіям жінки народжують у 60+ і старше.

Хоча допускаю що ви можете думати інакше про мамусь, які народжують дітей у віці 40+. До речі, а серед ваших рідних і знайомих є люди, які "пізно" народили дітей?

Джерело