Питання, які варто поставити собі, перш ніж побудувати відносини на роботі

Кохання на роботі – досить популярне явище, однак варто поставити собі кілька важливих питань, перш ніж вирішитися на офісну романтику.

Службові романи часто виникають через те, що люди проводять багато часу разом в офісі. Через довге перебування поряд люди починають бачити один в одному не лише колег, а й потенційних партнерів. Якщо вам хтось сподобався в романтичному плані, не поспішайте одразу кликати пасію на побачення, спочатку перевірте, чи готові ви до службового роману, відповівши на ці запитання, інформує Ukr.Media.

Чи зможу я поєднувати роботу та романтику?

Найчастіше неприємні наслідки людей, які вирішили закрутити роман на роботі, накривають у перші місяці, тому що гормони вирують і про жодні службові обов'язки не хочеться й думати. Усі думки займає нещодавно набута половинка. Але ви ж розумієте, що така поведінка, що різко змінилася, помітить не тільки начальство?

Поєднувати роботу і любов в офісі можна, якщо планувати свій час і правильно розставляти пріоритети. Важливо також розмовляти з партнером про робочі завдання та очікування, щоб уникнути конфліктів та непорозуміння.

Чи переживу я плітки?

Навіть якщо здається, що ви найбільші притворники, які не дають і натяку на свої відносини, що почалися, все одно знайдеться кілька людей, які все зрозуміють. І тут уже все залежить від колективу, де ви працюєте. Пощастить, якщо колеги привітають. Але можуть і почати розпускати плітки, знущатися, стикати партнерів лобами і просто за їхніми спинами перемивати кісточки. Тому, перш ніж розпочати стосунки, запитайте себе: "Таку увагу до себе я переживу нормально?".

Мені точно подобається ця людина?

Іноді трапляється і таке: людина здається привабливою через недоступність або особливу атмосферу навколо. У даному разі це гра в хованки від усіх, що і може підганяти бажання бути з тією чи іншою людиною. Уявіть, що ховатися більше не треба. Людина все ще вас приваблює?

У трудовому договорі немає заборони службових романів?

Дуже важливо точно згадати, чи у вашій компанії немає заборони на службові романи. Є місця, де юридично заборонено кохання між колегами, є місця, де безпосереднє начальство може заплющити на це очі або, навпаки, порадіти. Все одно, щоб не підставити ні себе, ні улюблену половинку, варто з'ясувати цей нюанс наперед.

Чи вплине розставання на мою продуктивність?

І ще одне не менш важливе питання: а як позначиться на вас розлучення? Так, не хочеться на самому початку цукерково-букетного періоду думати про кінець, але все ж таки варто обміркувати це питання. Чи зможете ви після розлучення залишитися один для одного колегами? Чи не вплине це на вашу продуктивність, чи не захочеться звільнитися?

Джерело