Під Вербовим почастішали штурми окупантів – ЗСУ

Під Вербовим почастішали штурми окупантів - ЗСУ

Фото: Сили оборони півдня України ЗСУ за тиждень на Таврійському напрямку взяли у полон 15 окупантів

Російські окупаційні війська активні на всіх ділянках Таврійського напрямку, зазначає Олександр Тарнавський.

Російська армія посилила наступальні дії та штурми у районі Вербового на Мелітопольському напрямку. За добу на цій ділянці фронту проходить близько півсотні бойових зіткнень. Про це повідомляє спікер Об’єднаного пресцентру Сил оборони Таврійського напрямку полковник Олександр Штупун в ефірі телемарафону Єдині новини.

“Наші командири на місцях. Завжди при найменшій можливості покращують наше тактичне становище. Загалом окупанти тут досить активні, вони значно збільшили кількість наступальних і штурмових дій. Вже другу добу поспіль ворог проводить по 50 бойових зіткнень щоденно”, – розповів військовий.

За його словами, російські окупаційні війська активні на всіх ділянках Таврійського напрямку, але інтенсивність різна.

Він додав, що ЗСУ за тиждень на Таврійському напрямку взяли у полон 15 окупантів. За цей період ворог завдав на цьому напрямку сотню авіаударів, здебільшого це були керовані авіаційні бомби, більшість обстрілів були у Донецькій області.

Раніше Олександр Тарнавський повідомив, що в зоні відповідальності оперативно-стратегічного угруповання військ Таврія російська армія збільшила кількість наступальних і штурмових дій. 

ЗСУ знищили 200 дронів на Таврійському напрямку

Джерело