П’ять способів дізнатися, що чоловік зраджує

Психологи розповіли, як дізнатися про чоловічий зраді.

Всі спроби дізнатися, чи зраджує чоловік, насправді випливають з невпевненість жінки у собі. Одна справа, коли чоловік дає привід в собі сумніватися, але зовсім інше, коли спроба викрити чоловіка у зраді стає нав'язливою ідеєю дружини.

Така одержимість – тривожний дзвіночок, який вимагає звернення до професіонала. Як дізнатися, що чоловік тобі зраджує, чи ні? Для цього важливо просто бути спостережливою.

Однак спостережливість не означає надмірну підозрілість. Намагайтеся стежити за улюбленим нишком, не надто навантажуючи його провокативними запитаннями. Якщо ви підозрюєте чоловіка у зраді, маючи на те підстави, але при цьому хочете, щоб переконатися, чи дійсно ви праві в своїх підозрах, намагаємося скористатися такими способами, які допоможуть дізнатися – чи змінює тобі чоловік чи ні.

1. Зверніть увагу, чи не змінилася поведінка чоловіка. Якщо він став пізніше повертатися додому без видимих на те причин, часто їздить у відрядження і плутається у відповідях на ваші питання, цілком ймовірно, у нього з'явилася на стороні інша жінка.

2. Свідчити про зраду чоловіка можуть також часті його листування з ким-то в телефоні або в Інтернеті. Особливо якщо в процесі таких листувань він не дозволяє вам заглянути через плече, є привід задуматися про те, що чоловікові є що приховувати.

3. Спілкування з іншою жінкою. Будь-яка жінка біля вашого чоловіка – це прихована загроза. Тому з великим побоюванням ставитися до всіх жінок з його оточення. Подруги, начальниці, по службі, колишні однокласниці і так далі – пряма загроза вашому шлюбу. Особливо якщо спілкування чоловіка з ними відбувається регулярно і в позаурочний час. Помітивши таке, спостерігайте за настроєм чоловіка після такого спілкування. Його піднесений настрій має неодмінно вас насторожити.

4. Як дізнатися чоловік зраджує чи ні? Жіноча інтуїція – штука складна і майже ніколи не обманює. Якщо інтуїція підказує вам, що в житті чоловіка з'явилася інша, та й сам чоловік всіляко показує, що ви, як жінка, стали йому менш цікавою, значить, ймовірність зради надзвичайно висока. Якщо ваше інтимне життя зійшло нанівець, а чоловік став менш ніжний, квапливий і розосереджений під час подружніх пестощів, значить, можна подумати, що всю свою енергію він вже витратив з іншою жінкою….

5. Підозри підозрами, але майже завжди існують явні ознаки зради, які неможливо не помітити. Дзвінки з незнайомих номерів, повідомлення на телефон, запах чужих духів або знайдена чужа білизна майже завжди вказують на те, що у чоловіка подвійне особисте життя.

Як дізнатися – чоловік зраджує тобі чи ні достовірно?

Якщо ваш чоловік почав вести себе якось не так або ви помітили за ним один з ознак зради, пора виводити улюбленого на чисту воду одним із таких способів:

1. Заглянути йому в телефон і зажадати пояснень, продемонструвавши смс від коханки.

2. Влаштувати голубкам явку на гарячому, повернувшись, скажімо, додому раніше за встановлений термін.

3. Спробувати з'ясувати подробиці у коханки, зателефонувавши на номер, знайдений в його телефоні.

4. Задати питання в лоб: «ти мені зраджуєш чи ні», а краще приголомшити його твердженням: «я знаю, що ти зраджуєш мені!», А потім послухати його пояснення і виправдання, якщо він, звичайно, знайдеться, що сказати.

5. Найняти детектива і зібрати неспростовні докази зради. Однак дуже важливо не пов'язувати будь-які зміни в поведінці чоловіка зі зрадою. Ймовірно, його гризуть якісь інші проблеми, пов'язані з роботою або здоров'ям. Можливо, йому потрібно просто ваша підтримка, а не гучні і, сподіваємося, безпідставні звинувачення в зраді.

Джерело