П’ять досягнень Марти Костюк на тенісних турнірах Grand Slam

П'ять досягнень Марти Костюк на тенісних турнірах Grand Slam

21.01.2024 10:36 джерело Киянка Марта Костюк стала другою українською тенісисткою, яка досягла чвертьфіналу Australian Open. 

Раніше лише Еліна Світоліна доходила до цієї стадії в Мельбурні (2018, 2019 роки). Поки що жодній українській тенісистці не вдавалося пройти до півфіналу цих змагань, передає джерело. 

Марта встановила ще чотири досягнення. Так, у 21 рік вона стала наймолодшою українською тенісисткою у чвертьфіналі австралійського «мейджора» і другою наймолодшою серед українок на всіх турнірах Grand Slam, після Еліни Світоліної на «Ролан Гаррос»-2015.

Костюк – четверта українська тенісистка, яка зіграє у чвертьфіналі турніру Grand Slam. Крім Еліни Світоліної, яка зіграла на цій стадії на всіх «мейджорах», до 1/4-ї Відкритого чемпіонату США доходили Катерина Бондаренко (2009 рік) та Леся Цуренко (2018).

Марта стала  другою українською тенісисткою, яка виграла 10 матчів в основній сітці Відкритого чемпіонату Австралії. Лідирує за цим показником Еліна Світоліна – 24 перемоги.

І, нарешті, Марта Костюк – п'ята українська тенісистка, яка виграла 20 матчів в основній сітці турнірів Grand Slam. Еліна Світоліна має 88 перемог, Леся Цуренко – 38, Катерина Володько (Бондаренко) – 29, Олена Бондаренко – 26.

Джерело