Перше збиття Кинджала: за що Агеєв отримав звання Героя України

Перше збиття Кинджала: за що Агеєв отримав звання Героя України

Підполковнику В’ячеславу Агеєву присвоєно звання Героя України

Зенітний ракетний дивізіон під керівництвом підполковника Агеєва знищив велику кількість повітряних цілей противника. На їхньому рахунку також перше знищення “аналоговнєтного” Кинджала.

Президент України Володимир Зеленський у п’ятницю, 9 лютого, надав звання Героя України підполковнику В’ячеславу Агеєву, підрозділ якого вперше знищив російську балістичну ракету Кинджал. Про це повідомляється на сайті Офісу президента.

В указі сказано, що Агеєва нагородили за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане служіння українському народові. Також йому вручили орден Золота зірка.

“Під час масованих ворожих ударів зенітний ракетний дивізіон під керівництвом В’ячеслава Агеєва знищив велику кількість повітряних цілей противника, серед яких – балістичні та крилаті ракети, а також БпЛА”, – повідомили в Офісі президента.

У вечірньому відеозверненні президент сказав, що вперше російський Кинджал знищили у травні 2023 року.

“Саме його [Агеєва] підрозділ у травні 23-го року вперше знищив російську балістичну ціль – ракету, якою у Москві завжди хвалилися, ніби ніхто не зможе її збити. Українці змогли”, – сказав Зеленський.

Нагадаємо у п’ятницю Зеленський присвоїв звання Героя України колишньому головнокомандувачу ЗСУ Валерію Залужному та голові ГУР Кирилу Буданову, а також підполковнику В’ячеславу Агеєву.

На честь “Привида Києва” в столиці названо вулицю

Джерело