“Перевірте себе”: Цей симптом вранці попереджає, що у вас у крові може зашкалювати цукор

Таку особливість можна спостерігати відразу після пробудження.

Уявіть, що ти вже давно живете із цукровим діабетом, але навіть не здогадуєтеся про це. Зверніть увагу на цей нетиповий симптом хвороби, може, саме він нарешті змусить вас записатися на прийом до ендокринолога, інформує Ukr.Media.

Найчастішими ознаками цукрового діабету є аномальна спрага і сухість в роті, різка втрата ваги та почуття постійної втоми без причини. Однак іноді ендокринне захворювання виявляє себе абсолютно нетиповими симптомами, які ще й легко пропустити.

Не займайтеся самолікуванням! Пам'ятайте: поставити діагноз та призначити лікування може лише лікар.

Наприклад, одну з ознак хвороби можна помітити лише вранці. Багато хто не приймає її за щось серйозне, адже саме так організм буквально благає про допомогу. Йдеться про труднощі зі згинанням одного або двох пальців на руці: іноді може здаватися, що вони взагалі заморожені.

Таку особливість можна спостерігати відразу після пробудження. Саме тому люди найчастіше думають, що просто відлежали руку під час сну, і заплющують очі на проблему.

Якщо ви випробували таке вранці пару разів, панікувати справді рано. Однак якщо пальці відмовляються розгинатися вже протягом якогось тривалого часу, зволікати не варто — швидше запишіться на прийом до ендокринолога.

Пам'ятайте, що діабет небезпечний саме своїми ускладненнями, яких можна уникнути при правильному лікуванні. У такому разі можна взяти захворювання під свій повний контроль і продовжувати жити звичайним життям.

Джерело