Перешкоди на вашому шляху — не покарання, а шлях до кращого

Пам'ятайте, після дощу завжди сходить сонце. Після ночі завжди настає день.

Всім нам доводиться переживати в житті складні моменти. У такі хвилини так складно вірити, сподіватися, боротися. А ще складніше — прийняти, що всі ці неприємні речі — дотики Бога, Його послання нам. Прийняти те, що робить Всевишній це з величезної любові до нас. Це дійсно так. Просто нам, людям, зацикленим на щоденних турботах, складно побачити всю картину світу, складно побачити навіть картину свого життя цілком і повністю, інформує Ukr.Media.

Всі ваші перешкоди — це заради вашого ж блага

Хто з нас не проходив через це: коли серце рветься від болю і відчаю, коли ви стільки билися, стільки доклали зусиль, а все одно вперлися лобом в глуху стіну. І немає світла в кінці тунелю. І немає, як здається, виходу. Відчуваєш себе одним на цілому світі, ніби немає жодної людини, яка б зрозуміла або хоча б вислухала. Ні, як здається, нікого, хто просто побув би поруч і обійняв.

Коли випробування і перешкоди виникають на життєвому шляху один за іншим, коли б'єшся, немов риба об лід, а цьому кінця і краю не видно, то світ буквально розвалюється на частини. Як тут вірити, на що сподіватися?

Часом здається, що ви стоїте на краю і ось-ось впадете в страшну прірву. Що вже ніхто не допоможе. І саме в такі моменти ви повинні довіряти Богу і вірити в нього, як ніколи. Так, це складно і здається майже нездійсненним. Але повірте: у Бога є план. Хоча ви цього сьогодні не бачите — він є. Те, що відбувається з вами сьогодні є лише невеликим фрагментом загальної картини життя. І ця точка — всього лише гвинтик в Генеральному плані Всевишнього.

Все, що вам необхідно зараз, це віра

Віра в те, що у Всевишнього є план, що він вас любить, і все врешті-решт зміниться на краще.

Якщо ваше серце сьогодні переповнюють гіркота і печаль, знайте, що в недалекому майбутньому там будуть радість і любов. У вашому житті з'являться нові люди, які, можливо, теж долають сьогодні якісь перешкоди. У кожного з нас — свій іспит на цій землі. І списати або підглянути відповідь у сусіда за партою, як у школі, неможливо.

Можливо, ті люди, з якими ви зустрінетеся, повинні змінитися, щось виправити, щось змінити. Ви ще не готові до зустрічі один з одним.

Якщо ж вам довелося розлучитися з тим, кого любили, це теж частина плану. Можливо, вам слід ще відкрити для себе, що таке справжнє кохання і по-справжньому рідна людина. Можливо, вам слід навчитися відрізняти любов від прихильності.

"Так чому ж такою дорогою ціною і так боляче?" — запитаєте ви

Відповідь проста: інакше б ви нічого не зрозуміли, проігнорували, пройшли б повз людину, яка повинна зустрітися на шляху.

А що якщо вас звільнили? А ви старалися, віддавалися цілком роботі, набували нові навички та вміння? І в цьому також — задум Божий. Ви ж не бачите загальної картини свого життя. Ви бачите всього лише кілька днів, коли почули про звільнення, засмутилися, впали у відчай і не знаєте, що робити далі. А що там — за поворотом? Можливо, чудові перспективи і нова робота? Чи намагалися ви подивитися на те, що відбувається в такому ключі?

Не виключено, що перешкоди вам просто життєво необхідні для того, щоб стати краще, стати досконаліше. Інакше ви б так і не дізналися, що здатні на більше, вмієте більше, досягнете більшого.

Довіряйте перешкодам. Вірте, що все відбувається з певної причини, навіть якщо ми цього не розуміємо. Вірте, що Всевишній ніколи, ні на одну хвилину не забуває про вас. Він ні на секунду не перестає любити вас.

Іноді в нашому житті все розвалюється для того, щоб змінити його на краще

Після дощу завжди сходить сонце. Після ночі завжди настає день. Ви все зможете і все подолаєте. Не бійтеся перешкод. Не сприймайте випробування як покарання за помилки. Довіртеся Всесвіту. Все, що відбувається у вашому житті — на краще.

Джерело