Переносимо війну ближче до Кремля – голова СБУ

Переносимо війну ближче до Кремля - голова СБУ

Фото: СБУ Василь Малюк розповів, як діє СБУ

Кожна спецоперація СБУ переслідує конкретну ціль і дає свій результат, зазначив Василь Малюк.

Служба безпеки України посилює роботу в російському тилу. Серед пріоритетних цілей – військові кораблі і бази РФ, логістичні коридори постачань зброї. Про це сказав голова української спецслужби Василя Малюка в інтерв’ю американському виданню Politico.

“Служба безпеки України посилює роботу в тилу ворога, щоб перенести війну якомога ближче до Кремля. Серед пріоритетних цілей – військові кораблі рф, військові бази, логістичні коридори поставок зброї тощо”, – заявив він.

За словами Малюка, СБУ завдає цілеспрямовані точкові удари.

“Ми жалимо ворога голкою прямо в серце. Кожна наша спецоперація переслідує конкретну ціль і дає свій результат. Усе це в комплексі ускладнює можливості РФ для ведення війни в Україні і наближає нашу Перемогу”, – зазначив Малюк.

Наразі спецслужба працює над тим, щоб відтіснити Чорноморський флот РФ із Криму.

“І робить це за допомогою морських дронів Sea baby. Саме ці дрони вразили Кримський міст, а також низку російський військових кораблів”, – йдеться в повідомленні.

Видання також зазначає, що атаки Sea baby змусили Москву перевести більшу частину свого флоту з окупованого Криму, що дало змогу Україні відновити використання своїх портів для судноплавства.

За словами Малюка, СБУ ретельно обирає цілі перед тим, як завдати удару, насамперед працює по військових об’єктах або тих, які противник використовує для виконання своїх бойових завдань і матеріально-технічного забезпечення армії.

“Ми діємо повністю згідно з нормами міжнародного права”, – звернув увагу голова СБУ.

Більшість своїх операцій СБУ проводить на території України – на Донбасі, у Криму та Чорному морі.

“Це наша земля, і ми будемо використовувати всі можливі методи, щоб звільнити її від окупантів”, – резюмував голова СБУ, пообіцявши, що “бавовна” триватиме.

Нагадаємо, на поточному тижні в аеропортах Москви було оголошено план Килим. Також місцева влада заявляла про начебто збитий БПЛА.

Джерело