Партизани назвали число росгвардійців на ТОТ

Партизани назвали число росгвардійців на ТОТ

Фото: РИА Новости (ілюстративне фото) Росгвардія – військове формування Росії, яке прямо підпорядковується диктатору Володимиру Путіну

Партизани з’ясували кількість російських військових, які знаходяться на тимчасово окупованих територіях України.

На тимчасово окупованих територіях України знаходиться  близько 35 тисяч Росгвардійців. Про це у неділю, 7 січня, повідомляє Центр національного спротиву (ЦНС).

“Станом на січень 2024 року Росія зосередила на окупованих територіях близько 35 тисяч Росгвардійців. Половину з них складають регулярні формування, які за структурою розподілені до бригади, 5 батальйонно-тактичних груп та у 44 тактичні групи”, – повідомили у ЦНС.

За даними, переданими від українського підпілля, солдати Росгвардії пригнічують цивільний опір у тилу, проводячи фільтраційні заходи серед цивільного населення та виявляючи учасників підпільного руху.

“На озброєнні у цих підрозділів, окрім службових автомобілів та ББМ, є танки, артилерійські системи, а також вертольоти. І весь цей спектр озброєння вони застосовують для упокорення незгодних з російською окупацією”, – повідомили в центрі.

За словами партизанів, ці підрозділи залучалися для охорони “виборчих дільниць” на окупованих територіях під час псевдореферендуму у вересні 2022 та псевдовиборів у вересні 2023 років.

“Росгвардія буде основним інструментом тиску на громадянське населення у ході підготовки до виборів президента Росії, запланованих на березень 2024 року”, – попереджають у ЦНС.

Окупанти завозять на Луганщину сім’ї представників “малих народів” – Гайдай

На окуповані території прибули кремлівські політтехнологи – ЦНС

Джерело