Пакет допомоги США має містити те, що очікують наші воїни на фронті — Володимир Зеленський

Президент України Володимир Зеленський розповів про дипломатичну роботу, яка триває зі Сполученими Штатами щодо пакета допомогу, який має бути остаточно затверджений наступного тижня.

Про це йдеться у його вечірньому зверненні.

Президент наголосив, що для України дуже важливе оперативне рішення Сенату на підтримку українського пакета і зараз продовжуються контакти з американською стороною на всіх потрібних рівнях.

«Тож і на рівні Офісу, на рівні наших дипломатів активно працюємо, щоб був позитив політичний, у швидкому затвердженні пакета, а також і позитив у самому пакеті — його правильне наповнення, наповнення саме тим, що так очікують наші воїни на фронті», — сказав він.

Володимир Зеленський підкреслив, що час між політичними рішеннями й реальними ураженнями ворога на фронті, між затвердженням пакета й силою наших хлопців — час має бути максимально коротким.

«І сила – саме такою, яка дійсно може змінити ситуацію на передовій. Фронтове ППО потрібне так само, як і захист нашим містам і селам. Наші далекобійні можливості. Наша артилерія. Наші можливості розширювати простір нашого контролю. Зараз кожен день важливий — важливий у комунікації, у політиці, у логістиці», — додав глава держави.

Президент подякував всім друзям України у Сполучених Штатах, кожному партнеру у світі, хто, так само як і ми в Україні, розуміє спільні можливості, спільні завдання.

«Всіма методами разом маємо зупиняти російський терор, обмежувати російський потенціал війни та примушувати Путіна визнати очевидне – визнати, що ця війна нічого йому не дасть», — сказав Володимир Зеленський.

Раніше в Офісі Президента заявили, що ухвалення в Конгресі США пакету допомоги у $60,84 мільярда для України наблизить рішення щодо надання Києву далекобійних ракет ATACMS.

Джерело