Ознаки, за якими можна зрозуміти, що хтось приховує свою симпатію до вас

Живе спілкування все ще відіграє визначальну роль у нашому житті.

Якщо у вас з'явилося відчуття того, що ви комусь подобаєтеся, не потрібно спиратися лише на одну інтуїцію. Є досить важливі, але не зовсім очевидні ознаки того, що людина дійсно має до вас симпатію, інформує Ukr.Media.

Людина періодично пропадає

Періоди, коли він або вона вам пишуть в соціальних мережах можуть змінюватися періодами тотальної прохолоди і відстороненості. Причина, швидше за все, в тому, що людина сама не розуміє, чого від вас хоче. Щоб допомогти її впоратися з цим, просто скажіть, що її не потрібно пояснювати вам причину зникнення щоразу, коли вона хоче відійти.

Він або вона пам'ятають про вас практично все

Чи бувало у вас в житті так, що якийсь знайомий чоловік раптово згадував про важливі звички або факти з вашої біографії? Якщо він або вона згадували те, що інші люди не пам'ятають і в помині, то це хороша новина для вас, адже ви подобаєтеся цій людині. Це можна пояснити досить просто. Спостереження показують, що якщо ви не цікаві людині, вона постійно забуває про вас щось важливо — навіть ім'я може не пам'ятати. У зворотній ситуації її властиво запам'ятовувати абсолютно все, адже ви для неї важливі.

Людина задає багато особистих питань

Таким чином вона просто хоче познайомитися з вами краще. Вона витрачає на вас свої внутрішні ресурси і час, просто тому, що ви її подобаєтеся. Нескінченні питання можуть задаватися на автоматі.

Дотики та мова тіла

Якщо людина цурається вас, це вказує на те, що ви її не потрібні. Якщо ж хтось підсаджується до вас ближче, або чіпає вас, посміхається вам і жартує поруч з вами, то це точно вказує на наявність симпатії. Просто так ніхто не буде зближуватися з вами і дивитися вам в очі з посмішкою. Звертайте увагу на такі моменти.

У людини на вас завжди є час

Якщо ви часто просите про якусь послугу іншу людину, а вона завжди знаходить можливість допомогти вам, це може вказувати на наявність симпатії. Звичайно, це не завжди так, адже є ймовірність того, що вона просто не може відмовити з іншої причини. Враховуйте цю ознаку, коли в інших випадках у вас повний збіг.

Джерело