Ознаки, за допомогою яких можна зрозуміти, що ви не підходите один одному

Як зрозуміти, що ваш супутник – не той, хто вам потрібен.

У відносинах не завжди буває все гладко, це очевидно. Але коли у партнерів ще на етапі цукерково-букетного періоду починаються причіпки один до одного, то варто задуматися, а чи потрібна людина поруч, інформує Ukr.Media.

Як же зрозуміти, що ваш супутник — не той, хто здатний вас ощасливити та ви не підходите один одному?

Вам добре нарізно

Пари, яким набагато приємніше проводити час окремо, а не разом, напевно приречені на розлучення. Якщо ж поряд ваша доля, то навіть кілька днів розлуки з коханою людиною будуть здаватися для вас вічністю.

Ви постійно намагаєтеся догодити

Люди, які підходять один одному, завжди відчувають себе «у своїй тарілці», перебуваючи поруч із близькою людиною. А от якщо ви постійно боїтеся сказати зайве або зробити щось не так, то очевидно, що поруч з вами не той, хто вам потрібен.

У вас немає точок дотику

В принципі, це цілком нормально, коли у чоловіка і жінки інтереси злегка відрізняються. Але для гармонійного співіснування партнерам потрібно періодично залучатися в спільні заняття, цікаві для обох. Якщо таких справ ви не знаходите, то очевидно, що вам не по дорозі.

Вам соромно за партнера

Ваша друга половина завжди повинна викликати у вас почуття гордості. А от коли натомість ви систематично соромитеся того, що робить ваш обранець, то очікувати спільного світлого майбутнього з ним зовсім не логічно.

Вам неспокійно поруч з партнером

Невпевненість в близькій людині та неможливість покластися на неї у важку хвилину завжди говорить про те, що ви не пара. А якщо при цьому ви ще відчуваєте до нього недовіру і почуття ревнощів, то наївно вважати, що такі відносини коли-небудь принесуть вам обом щастя.

Ви починаєте хворіти

Мабуть, одна з найбільш простих ознак, що дозволяють зрозуміти, що ви не підходите один одному, це постійні хвороби. Коли поряд знаходиться людина, з якою вам не комфортно, то болячки будуть липнути до вас, не перестаючи. А як тільки ви припините такі відносини, ваше здоров'я почне помітно поліпшуватися.

Ваші справи застопорилися

Відмінним індикатором того, що з вами знаходиться не той чоловік, є гальмування в розвитку. Коли люди підходять один одному, життя поступово починає виводити їх на правильний шлях, справи потихеньку йдуть в гору, з'являються нові можливості для власного зростання. А якщо ж протягом довгого періоду часу ви топчетесь на одному місці та не знаєте, куди рухатися далі, поруч з вами не той, хто вам потрібен.

З'явилися фінансові проблеми

Як правило, в гармонійних відносинах труднощі з грошима — явище тимчасове. Так що якщо до зустрічі зі своїм обранцем ви рідко відчували гостру нестачу фінансів, а зараз вона несподівано з'явилася, найімовірніше, ця людина не ваша.

Ви постійно сваритеся

Нескінченне з'ясування стосунків — це також ознака несумісності партнерів. Розбіжності трапляються в будь-яких стосунках, це зрозуміло. Але вони не повинні ставати закономірністю. Мир і гармонія є лише в тій родині, де партнери вміють поступатися один одному і йти на компроміс. Інакше, навіщо тоді потрібні відносини, де немає розуміння і взаємоповаги?

Джерело