Ознаки того що ваші відносини ідеальні та продовжаться все життя

Спробуйте співвіднести особисті взаємини з партнером із цими заповідями здорового та міцного зв'язку, тоді вдасться розібратися, чи гладко йдуть справи у вашій парі.

Зустріти "того самого" — завдання не з легких. Але не менш важко зрозуміти, чи він насправді чоловік, про якого ви завжди мріяли і заради якого можна прибрати з робочого столу зображення улюбленого актора, замінивши його вашою спільною фотографією, інформує Ukr.Media.

У відносинах свобода та довіра

Запорука щасливих стосунків — відсутність заборон. Слід замислитися, якщо чоловік виступає проти ваших зустрічей із подругами, вечірок та роздільних подорожей. Ви не повинні звітувати про кожну хвилину, проведену далеко один від одного. Тому що обидва незалежні і не кладете життя на служіння іншому, вступаючи у стосунки. Турбота важлива, але без волі та довіри кохання довго не протягне.

Ви поважаєте одне одного

Взаємна повага — ключ до довгих та щасливих відносин. Ви не маніпулюєте почуттями партнера, а йдете назустріч один одному, не намагаючись вчити свою половинку життю.

Повне прийняття партнера таким, яким він є

Ви, напевно, чули, що не варто починати стосунки, сподіваючись з часом змінити свою половинку. Йдеться звичайно не про серйозні проблеми на зразок залежностей, а про дрібниці типу постійно невимитого посуду. Якщо очікуєте, що він чи вона почне поводитися інакше у відносинах, то, швидше за все, на вас чекає розчарування. Неможливо змусити партнера змінитись, як би ви його не любили, якщо він сам цього не захоче.

У вас спільні цінності

Необов'язково збігатися у всьому: у вас можуть бути різні інтереси та спосіб життя. Але в ідеалі погляди на глобальні питання — сім'ю, духовність, здоров'я, особисте зростання — мають бути якщо не схожими, то хоча б не конфліктуючими. Безперечно, протилежності притягуються. Але в майбутньому кардинальні відмінності можуть стати причиною нескінченних сварок та непорозумінь. Існує простий спосіб зрозуміти, наскільки ваші цінності збігаються. Дізнайтеся у партнера, яким він бачить майбутнє за п'ять років. Ви мрієте завести дітей і купити будинок у передмісті, а він подорожувати удвох по всьому світу? Можливо, ви маєте що обговорити.

Ви розмовляєте один з одним

Комунікація — важливий елемент здорових стосунків. Ви не додумуєте, а питаєте прямо і озвучуєте свої бажання, не намагаючись уникати патологічно конфлікту. Люди не читають думки і можуть просто не знати, що партнеру чогось не вистачає. Ви ж це чудово розумієте, тому не соромитесь просити свого коханого чоловічка про те, що для вас важливо. Також важливою навичкою стане вміння не лише говорити, а й слухати.

Готовність прощати

У будь-яких відносинах іноді виникають непорозуміння та болісні моменти — цього не можна уникнути. Якщо партнер, що "провинився", щиро шкодує про те, що трапилося і дійсно змінює свою поведінку, його варто пробачити. А от якщо люди в парі не вміють прощати, то згодом стосунки обрушаться під вантажем образ, що накопичилися.

У вас немає проблем у ліжку

Хто б що не казав, але близькість має значення. Якщо вже на початку ви зрозуміли, що заняття любов'ю з цією людиною не приносять радості, подумайте, що буде через кілька років. Сумісність партнерів збільшує шанси на довгі та щасливі стосунки. Адже навіть найнеприємнішу сварку може затьмарити пристрасний любовний вечір.

Джерело