Ознаки того, що подруга поклала око на вашого чоловіка

Що вказує на те, що подруга вирішила зруйнувати ваш шлюб.

Жіноча дружба сильна і непорушна, але тільки до певного моменту. Нерідко зустрічаються випадки, коли подруга забирала чоловіка з сім'ї. Ознайомтеся з трьома ознаками того, що подруга поклала око на вашого чоловіка, інформує Ukr.Media.

Вона спілкується з ним, коли вас немає поруч

Вона листується з вашим чоловіком в соціальних мережах, запрошує його кудись без вас. Це точно дуже погана ознака, що вказує на її бажання зблизитися з ним.

Вона завжди на його боці

Наприклад, якщо ви розповідаєте подрузі щось про розбіжності у відносинах або якщо ці розбіжності відбуваються прямо зараз в її присутності, вона завжди приймає його сторону. Можливо, що ви дійсно неправі, але якщо це повторюється з разу в раз, слід замислитися.

Вона фліртує з чоловіком

Абсолютно не важливо, фліртує вона з усіма підряд або тільки з вашим чоловіком. Це дуже погана ознака, яка вказує на те, що відносини в небезпеці, а подруга зазіхає на вашого партнера.

Друзі теж б'ють на сполох

Іноді в питаннях любові людей поглинає параноя. Часом потрібно запитати в інших друзів, що вони думають з цього приводу. Якщо вони згодні, що поведінка подруги зухвала, сумнівів бути не може — вона має намір зруйнувати ваші відносини.

Вона радить вам розлучитися

Або, навпаки, хвалить його і каже, який він хороший. Її думка повинна залишатися при ній. Якщо вона захоплюється вашим чоловіком, це не дуже добре, але якщо вона говорить без причини, що «він тебе не гідний» і «ви не пара», це дуже поганий знак.

Вона говорить щось погане про вас вашому чоловікові

Буває і таке. Обов'язково звертайте увагу на цю ознаку, тому що навіть серед найбільш перевіреного кола спілкування іноді можуть зустрічатися підступні особистості, які вирішать видати ваші скелети в шафі чоловікові, щоб спровокувати скандал.

Їй не комфортно втрьох

Якщо вона демонструє негатив під час перебування поруч з вами, то це може вказувати на її закоханість. Вона закохана, тому їй важко бути третьою, але вона все одно не відмовляється від зустрічі, тому що хоче спілкуватися з чоловіком.

Джерело