Ознаки незгаслого кохання колишнього партнера

Знаки того, що ваш колишній все ще вас любить.

Просто тому, що дві людини розлучаються, ще не означає, що вони втратили почуття один до одного. Не завжди розрив відносин — це їх автоматичний кінець. Цілком можливо, що вашого колишнього досі не відпустили почуття, які він відчував. Можливо, ви вже подумували про те, щоб знову зійтися, але не були впевнені, що він теж цього хоче. Є кілька сигналів, які свідчать про те, ваш чоловік все ще чекає вас, інформує Ukr.Media.

Намагається весь час спілкуватися

Явні і неявні приводи, щоб вам написати, зателефонувати — найвірніший сигнал неостиглих почуттів. Запитати поради, дізнатися про якигось спільних знайомих, поділитися новиною. Всі ці спроби не що інше, як бажання все повернути, тому що ваше суспільство йому необхідне. Чоловік потай сподівається, що ви подумаєте те ж саме про нього.

Змушує вас згадувати минуле

Ностальгія — потужний інструмент, і він знає про це. Саме тому колишній докладе всіх зусиль, щоб ви сумували за своїм минулим. Як тільки чоловік зможе пробудити у вас цю ностальгію, у нього з'явиться хороший шанс змусити вас полюбити його знову.

Цікавиться вашим особистим життям

Очевидно, чоловік намагається зрозуміти, чи є у нього шанс повернутися до вас знову. Він знає, що ця ймовірність вища, якщо ви самотні і не пов'язані ні з ким іншим. Колишній, по суті, оцінює ситуацію, задаючи вам це питання. Навіть якщо не вистачає сміливість запитати про це безпосередньо, чоловік буде намагатися дізнатися про ваш нинішній статус через знайомих або соцмережі.

Запитує, чи готові ви повернутися

Нарешті, деякі колишні можуть прямо запитати, чи зацікавлені в тому, щоб почати все з чистого аркуша. Такі чоловіки не будуть приховувати своїх почуттів. Однак цієї любові не завжди достатньо, щоб відновити відносини. Пам'ятайте, що ви вже намагалися і зазнали невдачі в минулому. Якщо ви збираєтеся спробувати ще раз в майбутньому, то все повинно бути по-іншому.

Джерело