Отримали комплекси ППО і ракети – Зеленський

Отримали комплекси ППО і ракети - Зеленський

Фото: Forsvaret Україна могла отримати нові установки NASAMS

Україна вперше вийшла на показник виробництва шість САУ Богдана на місяць, повідмив президент.

Україна отрмала від західних партнерів сучасні зенітні комплекси і ракети для ППО. Про це повіомив президент Володимир Зеленський у Telegram за підсумками селекторної наради в понеділок, 5 листопада.

“Триває виконання важливих оборонних домовленостей з нашими партнерами. Отримали як дефіцитні ракети до наявних систем ППО, так і нові, сучасні зенітні комплекси. Вдячний нашим друзям”, – написав він, але не уточнив, про які саме системи йде мова.

Глава держави підкреслив, що дають результат і зусилля з нарощування власного виробництва зброй.

“Уперше вийшли на показник шість Богдан (САУ Богдана – ред.) на місяць. І вже бачимо, як збільшити його ще”, – підкреслив Зеленський.

За його словами, успушно працює зерновий коридор у Чорному морі, через який вже транспортували 7 млн тонн вантажів.

Також глава держави отримав доповіді розвідок і зведення з фронту про оборонні бої на Бахмутському та Авдіївському напрямках, активні дії на півдні.

Зеленський запевнив, що Сили оборони реалізують задум, як відбити ворогу можливості й бажання тероризувати Херсон. Тим часом зараза місцева влада долає наслідки чергового варварського обстрілу з боку рашистів та допомагають постраждалим.

Раніше повідомлялося, що у 2024 році Україна витратить 175 мрд гривень на ракети і боєприпаси. Такі кошти закладені у держбюджеті.

Також стало відомо, що Україна вироблятиме системи ППО з дальністю понад 100 км.

Джерело