Основні причини, чому жінці не варто поспішати зізнаватися чоловікові в коханні першою

Чому панянкам краще не поспішати говорити "Я люблю тебе".

Нерідко буває так, що жінка на одному з перших побачень зізнається у коханні чоловікові, а той у відповідь лише мовчить. Тут справа зовсім не у відсутності симпатії. Психологи розповіли, чому не можна зізнаватися у коханні занадто швидко, інформує Ukr.Media.

Ви стаєте чоловіком

Традиційно чоловіки люблять бути ініціаторами у відносинах — нехай не завжди, але в питаннях, пов'язаних з любовними зізнаннями і пропозиціями руки і серця так точно. Зізнаючись у коханні першою, та ще й дуже швидко, ви немов забираєте у чоловіка його право бути лідером. Якщо чоловік дуже ініціативний і сильний в плані особистості, то це може його розчарувати. Зрештою він охолоне.

Слабкі чоловіки зрозуміють, що жінка хоче взяти на себе роль лідера, тому, навпаки, розслабляться і захочуть перестати щось робити. Вони можуть повністю віддати ініціативу в руки обраниці.

Втрата довіри

Чоловік завжди закохується не в саму жінку, а в її образ, який він побудував у себе в голові, ґрунтуючись на перших враженнях про неї. Дуже важлива в цьому образі — довіра. Чоловіки звикли думати, що жінка ніколи не поспішає і все ретельно зважує в стосунках, закохуючись поступово.

Коли вона раптово зізнається у коханні мало не на першому побаченні, це змушує чоловіка задуматися: "А чи не грає вона зі мною в якісь дивні ігри?". У будь-якому випадку чоловіка це приголомшує і ламає його мислення. Йому здається, що раз вона легко закохується, то може так само легко і розлюбити.

Порушення балансу

"Я тебе люблю" — дуже сильні слова, з якими кожна жінка повинна бути обережніша. Коли ви говорите чоловікові таку фразу, ви підвищуєте важливість відносин, переводячи їх на рівень вище, але чоловік, можливо, до цього просто не готовий. Саме тому важливо бути акуратними в своїх словах. Спочатку необхідно зрозуміти, що відбувається з чоловіком і як розвивається його ставлення до вас.

Ви в стані закоханості

У стані закоханості адекватне сприйняття світу відключається. Жінка в момент закоханості може здійснювати необдумані вчинки. Слова "Я тебе люблю" якраз відносяться до таких вчинків. Закоханість — вкрай сильне почуття, яке відключає розум і логіку. Ви можете зізнатися у коханні, тому що вам здається, що ви любите. Зачекайте, поки пристрасті вщухнуть і закоханість хоча б частково спаде. Можливо, в такому випадку ви побачите якісь вади в чоловікові.

Джерело