Основні ознаки “маминого синочка”

Буває і таке: 7 характеристик маминого синка. Бігти чи перевиховувати?

Дружина хоче бути єдиною для свого чоловіка. І коли в загсі він обіцяє їй це, то найчастіше вона свято вірить йому. Але деяких дам чекає сюрприз. Виявляється, що головна жінка в його житті – мама. Він часто говорить, що мама готує смачніше, прибирає ретельніше, і вся увага дістається їй. Знайоме?

Ми підготували 7 ознак "мамія" для тих, у кого ще є сумніви.

Цитує маму

Мамина думка – це істина: "А мама сказала, що…", "Мамі не сподобалося…", інформує Ukr.Media.

Порівнює вас з нею

Якщо чоловік постійно повторює "А мама готує краще", "Мама завжди збирала пінку з молока" і все в такому роді, тоді перед вами точно мамин синок.

Найчастіше він дзвонить їй

Якщо потрібно проконсультуватися щодо чого-небудь, він відразу дзвонить мамі. Вона у нього стоїть у швидкому наборі і в списку останніх контактів першою.

Стає на її бік

Коли у невістки і свекрухи виникають розбіжності, то такий чоловік, швидше за все, стане на бік матері. Вона у нього авторитет з дитинства, а ви можете бути тимчасовим явищем у його житті.

Вона купує йому білизну

Білизна – настільки інтимна річ, що її повинні купувати дорослі люди самі. Якщо за вашого обранця це робить мама, є привід задуматися.

Біжить по будь-якому проханню на допомогу

Ситуації бувають різні. Але, якщо чоловік плює на ваші спільні плани кожен раз, коли мамі потрібна допомога, виходить, що ваш обранець – мамин синочок.

Він не бере на себе відповідальність

Коли приходить час приймати важливе рішення, він ніяк не може цього зробити. Мамій звик, що за нього завжди і все вирішують.

Як будувати відносини з маминим синочком?

Якщо ви станете чоловікові ще однією мамою з таким же підходом до нього, можливо, у вас щось вийде. Головне – не жити з матір'ю в одному будинку. У рідкісних випадках ви можете об'єднатися в єдине ціле.

Перевиховати або бігти?

Тим, хто хоче змінити свого коханого, навряд чи це вдасться. Людина зможе змінитися, якщо у неї буде бажання. Але ось усвідомити, що він мамин синочок, зможе не кожен.

Якщо ви дійсно закохані в цю людину, тоді доведеться боротися не рік і не два. Чи готові ви до цього? Ті, хто відповів "ні", повинні залишити матусиного синка, щоб знайти сильне плече.

Бажаємо вам терпіння і взаєморозуміння. Який би вибір ви не зробили, він буде вірним. А ви як вважаєте, треба перевиховати або бігти?

Джерело