Олексій Данілов: Світ має припинити плутати нас із росіянами, ми — різні

Сьогодні у Львові стартував форум «Культурний фронт. Мистецтво перемоги», присвячений проблемі збереження історико-культурної спадщини України. До заходу приєднався онлайн Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов. Він наголосив, зокрема, на тому, що завдання українців полягає у тому, щоби світ врешті-решт припинив плутати нас із росіянами, оскільки ми — різні.

Секретар РНБО України зазначив, що російська федерація роками працювала над тим, аби приватизувати український культурний простір. Втім, сьогодні ми повертаємося до свого могутнього коріння.

«Зайвого нам не треба. Важливо повернути своє. Щоби світ знав нашу культуру, історію. І врешті-решт припинив плутати нас із росіянами і  робити з нас єдине культурне коло», — акцентував Олексій Данілов.

Він також запевнив, що «після кожної ночі завжди сходить сонце» і українці завдяки своїй єдності обов’язково здобудуть перемогу  над російською федерацією, «яка вміє лише руйнувати».

Довідково: На сьогодні задокументовано 534 епізоди воєнних злочинів росії проти культурної спадщини України. Внаслідок обстрілів росіян в Україні знищено та пошкоджено близько 700 об’єктів культурної спадщини.

Джерело