Окупанти заганяють до війська фермерів – ГУР

Окупанти заганяють до війська фермерів - ГУР

Фото: Соцмережі (ілюстративне фото) Окупанти почали заганяти до війська українських фермерів

Примусову мобілізацію найбільше посилили в окупованих громадах Херсонської та Запорізької областей.

Російські війська активізували механізми примусової мобілізації в окупованих громадах Херсонської та Запорізької областей. Про це повідомило Головне управління розвідки Міністерства оборони України у вівторок, 9 січня.   “Наразі чекісти особливу увагу зосередили на фермерах: по господарствах у низці населених пунктів росіяни розіслали письмові вимоги негайно стати на військовий облік усім чоловікам призовного віку”, – йдеться в повідомленні.
  У розвідці зазначили, що окупанти погрожують місцевому населенню в разі невиконання директиви.   “Сільськогосподарські підприємства або окремі фермери каратимуться штрафами в розмірі 400 тисяч рублів (близько 4500 доларів), однак сплата цієї суми аж ніяк не гарантує уникнення участі у війні проти України в лавах армії держави-агресора Росії”, – наголосили в ГУР.   За даними розвідки, активізація примусової мобілізації, до якої зараз вдаються росіяни на тимчасово окупованих територіях України, викликана необхідністю покривати втрати особового складу, а також зниженням підтримки війни серед російського населення.

Нагадаємо, за три останні дні на Таврійському напрямку українські військові взяли в полон майже 30 російських окупантів.

Минулої доби ЗСУ ліквідували 820 окупантів. Загальна кількість втрат російської армії з початку вторгнення в Україну складає 365 990 військових.

Джерело