Окупанти риють нові лінії оборони на півдні України – мер Мелітополя

Окупанти риють нові лінії оборони на півдні України - мер Мелітополя

Фото: ТАСС (иллюстрация) Війська РФ масово будують нові укріплення в Запорізькій області

Зафіксувати нові військові об’єкти вдалося за допомогою супутника Європейського космічного агентства.

Російські загарбники будують нові захисні споруди та лінії оборони навколо тимчасово окупованих ними міст Мелітополь, Токмак, Пологи та Молочанськ Запорізької області. Про це у вівторок, 9 січня, заявив міський голова Мелітополя Іван Федоров в ефірі національного телемарафону.

За словами мера, зафіксувати нові об’єкти вдалося за допомогою супутника Європейського космічного агентства.

“Буквально днями ми могли бачити супутникові знімки, які зафіксували будівництво нових вже захисних споруд. Тобто ворог не зупиняється на тому, що побудував весною”, – зазначив він.

Федоров вказав, що йдеться про десятки кілометрів нових окопів та оборонних споруд у Запорізькій та Донецькій областях.

“Наразі вони будують навколо Полог та Мелітополя нові захисні споруди. І це вони роблять для того, щоб сповільнити, ускладнити для наших українських військових просування вглиб тимчасово окупованої Запорізької області”, – розповів він.

Міський голова звернув увагу, що попри “переможні” заяви російської пропаганди про нібито успіхи на фронті, ворог продовжує постійно укріплювати міста та шляхи “глибокого тилу”.

“Ворог робить це масово… Продовжують будувати оборонні споруди від Мелітополя в бік Криму”, – сказав мер.

Нагадаємо, раніше в мережі з’явилось відео, як снайпер з Азову знищив ворога. Журналіст показав, як ЗСУ зайняли позиції росіян поблизу села Синьківка Харківської області. 

Джерело