Окупанти агітують студентів Криму укладати контракт з армією РФ – ЦНС

Окупанти агітують студентів Криму укладати контракт з армією РФ - ЦНС

Фото: Центр національного спротиву Кримських студентів агітують за контракт з російською армією

Агітатори з військкомату здійснюють обхід навчальних закладів і пропонують замість строкової служби укласти контракт, щоб мати змогу набрати “добровольців” і відправити їх на фронт.

У тимчасово окупованому Криму перед завершенням навчального року окупаційна “влада” посилила агітацію студентів щодо вступу до лав збройних сил РФ. Про це повідомляє Центр національного спротиву.

“Агітатори з військкомату здійснюють обхід навчальних закладів і пропонують замість строкової служби укласти контракт, щоб мати змогу набрати “добровольців” і відправити їх на фронт. Також агітацію проводять під час екскурсій і зганяючи молодь на масові заходи з пропагандистськими концертами. Центр національного спротиву закликає ігнорувати ініціативи ворога й не ставати заручником божевільної політики Кремля”, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, РІ РљСЂРёРјСѓ “СЃСѓРґ” оголосив РІРёСЂРѕРє жінці Р·Р° слова “Слава Україні”. Жительку РЇРЅРё Капу оштрафували РЅР° 40 тисяч рублів Р·Р° те, що РІРѕРЅР° написала іР°СЃР»Рѕ “Слава Р—РЎРЈ”.

Окупанти готують в Криму військову техніку для перекидання на фронт – Атеш

Джерело