Окупанта засудили за вбивство двох мирних жителів

Окупанта засудили за вбивство двох мирних жителів

Фото: Скриншот відео Українські ЗМІ встановили, що мова про 28-річного уродженця міста Омськ Миколу Соковікова

Засуджений разом із невстановленим військовослужбовцем відкрили вогонь із автоматичної зброї у спину своїм жертвам.

Суд засудив до довічного ув’язнення військовослужбовця Росії, що вбив пострілами в спину двох мирних жителів коло села Мрія на Київщині. Про це повідомляє обласна прокуратура Київської області в п’ятницю, 12 січня.

Старшого лейтенанта 5-ої окремої гвардійської танкової бригади збройних сил РФ визнали винним у порушенні законів та звичаїв війни, поєднаному з умисним вбивством. Його заочно засуджено до довічного позбавлення волі.

Українські ЗМІ встановили, що мова про 28-річного уродженця міста Омськ Миколу Соковікова.

Прокурори у суді довели, що у березні 2022 року п’ятеро військовослужбовців РФ на автомобілі з літерою V та надписом Танковий спецназ RUS приїхали до автосалону поблизу населеного пункту Мрія Бучанського району Київської області.

В цей час до окупантів вийшли двоє цивільних беззбройних громадян – власник та охоронець цього підприємства. Загарбники, переконавшись у тому, що ці люди не становлять для них ніякої загрози, дали можливість їм піти. Проте, як тільки вони відійшли на кілька метрів, засуджений разом із невстановленим військовослужбовцем відкрили вогонь із автоматичної зброї у спину мирних жителів. Загарбники завдали своїм жертвам щонайменше 12 вогнепальних поранень.

Окупанти зайшли до приміщення на території автосалону та викрали матеріальні цінності, завантаживши награбоване в автівку.

Злочин військовослужбовців країни-агресора зафіксований камерами відеоспостереження підприємства.

Як ми вже писали, Росія з початку великої війни вбила в Україні щонайменше 520 дітей. Але насправді загиблих дітей значно більше, адже названо тільки офіційно задокументовані дані, а поки що немає можливості задокументувати всі факти загибелі дітей на окупованих територіях.

У поліції повідомили кількість воєнних злочинів РФ

Джерело