Окупаціному поліцаю з Горлівки оголошено підозру у колабораціонізмі та тероризмі, – прокуратура | Кримінал

За процесуального керівництва Львівської обласної прокуратури повідомлено про підозру громадянину України. Йому інкримінують колабораційну діяльність та участь у терористичній організації.

За даними слідства, мешканець Донецької області у 2014 році залишив посаду інспектора пожежно-рятувальної служби та добровільно перейшов на бік ворога.

Чоловік вступив у незаконно створений правоохоронний орган рф.

Зокрема з вересня 2014 по серпень 2022 року він був призначений на службу у 23 пожежно-рятувальну частину  Державного пожежно-рятувального загону міста Горлівка Міністерства у справах цивільної оборони, надзвичайних ситуацій та ліквідації наслідків стихійного лиха днр.

Останній займав там посади: головного інспектора з пожежного нагляду, головного державного інспектора з пожежного нагляду, начальника групи наглядової діяльності і профілактичної роботи. Згодом перебував на посаді т.в.о. головного державного інспектора з пожежного нагляду – начальника групи наглядової діяльності і профілактичної роботи із спеціальним званням капітан служби цивільного захисту.

Просуваючись по службі, з серпня 2022 року він  був прийнятий до Відділення наглядової діяльності та профілактичної роботи Микитівського району м. Горлівки відділення наглядової діяльності та профілактичної роботи міського округу Горлівка Управління наглядової діяльності та профілактичної роботи ГУ МНС рф по днр. Там останній обіймав посаду старшого дізнавача із спеціальним званням – капітан внутрішньої служби.

Перебуваючи на псевдопосадах, підозрюваний брав участь у діяльності незаконних організацій, забезпечуючи таким чином становлення і зміцнення окупаційної влади рф і так званої «днр» на тимчасово окупованих територіях України.

За матеріалами Львівської обласної прокуратури

Джерело